loading...

آکاایران: به گزارش زیرمیزی


رنگ مد سال

آکاایران: رنگ مد سال 97 در ایران | زیتونی رنگ سال 1397 + عکس

مُد امسال ایران چه رنگی است؟

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از انتخاب رنگ زیتونی در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر برای استفاده در طراحی و تولید لباس درسال ۱۳۹۷ خبر داد.

رنگ سال مد و لباس برای ایرانیها را دراین پست از  تالاب ببینید .در جشنواره مد و لباس فجر برا پوشش ایرانی ها رنگی متفاوت از رنگ سال پنتون درنظر گرفته شد . به گزارش تالاب دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس از انتخاب رنگ زیتونی در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر برای استفاده در طراحی و تولید لباس درسال ۱۳۹۷ خبر داد.

دربخش مسابقه زنده هفتمین جشنواره مد و لباس فجر از رنگ زیتونی در پارچه ها استفاده کرده اند. بر اساس نظرات کارشناسان، زیتونی یکی از رنگ هایی است که به بخش هایی از اقلیم ایران نزدیک است و میتوان ازآن برای نمونه های عمومی استفاده کرد. از طرفی زیتونی قابلیت ترکیب و تلفیق با تعداد زیادی از رنگ ها در حوزه مد و لباس را دارد.

رنگ مد سال

رنگ مد سال ۹۷ در ایران

ایران در دنیا به عده ای از رنگ ها شهرت دارد، در دو سال گذشته از رنگ های آبی فیروزه ای و طیف رنگ های زرد و خانواده کویری استفاده کرده اند. اصولا در دنیا، ایران رابه این دو رنگ مهم می شناسند و تعداد زیادی از طراحان دنیا توصیه هایشان در طراحی با مخاطب ایرانی استفاده از این دو رنگ است. در معماری و کویر ایران نیز گونه های مختلفی به این دو رنگ دیده می شود.

در دوره های قبل بحث های گسترده ای درباره رنگ و نوع پارچه صورت گرفت. ضمن این که اینبار، پارچه های پیشنهادی مورد استفاده در جشنواره مد و لباس تولید ایران بودند و قابلیت تولید در سطح عمومی را نیز دارند.


حتما بخوانید:  رنگ سال ۹۷ | نکات مهم برای ست کردن رنگ بنفش سال ۹۷


رنگ مد سال

رنگ مد سال ۹۷ در ایران

در حال حاضر نیز از رنگ جهانی پیروی نکردیم، اگرچه ممنوعیت و مخالفتی دراین حوزه نیز نداریم. زمانی که در ویترین مغازه ها لباس هایی با رنگ های خردلی و اُخرایی عرضه میشود حاصل کار کارشناسان، فعالان و طراحان مد و لباس در جشنواره هاست. ما طراحان را محدود به یک رنگ نکردیم بلکه طیفی از رنگ ها را برای کار انها درنظر گرفتیم. اما این طور نیست که رنگ خاصی را مدنظر بگیریم و بگوییم همه ی ازآن پیروی کنند.

رنگ مد سال

رنگ مد سال ۹۷ در ایران

به عقیده کارشناسان، تولیدکنندگان و فعالان این حوزه، جهت دادن دراین زمینه می تواند در مسیر طراحی و تولید لباس آقایان، بانوان،کودکان و نوجوانان موثر و کمک کننده باشد.

رنگ مد سال

رنگ مد سال ۹۷ در ایران , رنگ زیتونی

گروه مد و پوشاک تالاب

Let’s block ads! (Why?)


گردآوری : http://www.zirmizi.com
رنگ مد سال ۹۷ در ایران | زیتونی رنگ سال ۱۳۹۷

منبع خبر
دنیای مد – فشن – جدیدترین – ست – لباس

.

منبع : iranstyle.irتبلیغات