چه کنیم رژ لب بر روی لب هایمان ماندگارتر و زیباتر شود؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چه کنیم رژ لب بر روی لب هایمان ماندگارتر و زیباتر شود؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مد و زیبایی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اگر رژ لب روی لب هایتان چندان دوام نمی آورد و ماندگار نیست با ما در ۷ گنج  همراه شوید و پیشنهادات زیر را، به نقل از یک متخصص زیبایی، به کار ببرید ….

چه کنیم رژ لب بر روی لب هایمان ماندگارتر و زیباتر شود؟
,[categoriy]

آکاایران: چه کنیم رژ لب بر روی لب هایمان ماندگارتر و زیباتر شود؟

رژ لب زدن

به گزارش آکاایران:

از خط لب استفاده کنید

نه فقط به عنوان اولین گام – Turnbow معمولاً برای آرایش مشتری هایش از خط لب استفاده می کند و از رژ لب های معمول صرف نظر می کند. او می گوید: “من دوست دارم محدوده ی لب ها را با خط لب شکل بدهم و درون این محدوده را نیز با خط لب پر کنم. شما به دلیل کیفیت رژ لب نمی توانید با آن دور لب ها را به خوبی رسم کنید. در صورتی که با رژ لب این کار را انجام دهید نتیجه آن نامرتب تر از یک خط خواهد شد. خط لب کمی خشک تر است، بنابراین بر روی لب جا به جا نمی شود. بر عکس رژ لب به دلیل دارا بودن ساختار مرطوب تر، جابه جا می شود.”

در صورتی که می خواهید کمی مرتب تر به نظر برسد، Turnbow پیشنهاد می کند مقداری رژ لب معمولی بر روی خط لب ها بکشید. البته دقت کنید فقط در وسط لب ها این کار را انجام دهید و از کشیدن رژ لب در حاشیه ی لب ها خودداری کنید. در صورتی که واقعاً به رژ لب های معمول علاقه مندید از خط لب به عنوان پایه (اطراف لب ها) استفاده کنید و سپس از یک رژ لب با ترکیب دارای ماندگاری بالا استفاده کنید. این گونه رژها خشک تر هستند و امکان خونریزی را نیز کاهش می دهند. علاوه بر این می توانید از خط لب صرف نظر کرده و از رژ لب فقط در وسط لب ها استفاده کنید.

کمی پودر روی لب ‎هایتان بپاشید

در صورتی که می خواهید مطمئن شوید رنگ لب های شما بعد از مدتی تا نزدیکی سوراخ های بینی تان نمی رود، در آخرین مرحله روی لب های خود پودر بمالید. Turnbow می گوید: “می توانید یک دستمال در اطراف لب هایتان بگذارید و مقداری پودر شفاف روی لب ‎هایتان بپاشید. همچنین می توانید از پودرهای فشرده استفاده کنید و روی لب های خود بمالید. برای استفاده از پودر در دور لب ها می توانید از قلم مو استفاده کنید”.

مراقبت لب هایتان باشد

علاوه بر مرطوب نگه داشتن لب های خود به وسیله ی نوشیدن مقدار زیاد آب، فرموش نکنید برای پوست اطراف لب ‎های خود از همان محصولاتی که برای بقیه ی صورتتان استفاده می کنید، استفاده کنید. Turnbow می گوید: “مرطوب کننده ها و نرم کننده ها باید در اطراف لب نیز استفاده شود. من فکر می کنم بیش تر مردم این کار را انجام نمی دهند و این قسمت ها را فراموش می کنند”. (این نکته ی بسیار خوبی بود. چون من متوجه شدم که من نیز اطراف لب هایم را فراموش می کنم)

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

منبع: آرایشیک
.

منبع : 7ganj.org

چه کنیم رژ لب بر روی لب هایمان ماندگارتر و زیباتر شود؟ گردآوری توسط بخش مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات