آکاایران: اگر قصد خرید لباس عروس دارید، بیش از هر فرد دیگری نیاز دارید تا تناژهای رنگی مختلف سفید را بشناسید. تناژهایی که می توان لباس های عروس را به آن رنگ ها دوخت و برتن کرد. باید بدانید که سفید فقط سفید نیست و سایه ها و تناژهای مختلفی از این رنگ وجود دارد. 

لباس عروس

آکاایران: لباس عروس چه رنگی میخواهید؟آشنایی با تناژ رنگ های سفید

به گزارش آکاایران:

لباس عروس
اگر قصد خرید لباس عروس دارید، بیش از هر فرد دیگری نیاز دارید تا تناژهای رنگی مختلف سفید را بشناسید. تناژهایی که می توان لباس های عروس را به آن رنگ ها دوخت و برتن کرد. باید بدانید که سفید فقط سفید نیست و سایه ها و تناژهای مختلفی از این رنگ وجود دارد. 

این درحالی است که وقتی نام عروس و جشن عروسی را می شنویم، تنها یک رنگ مقابل چشمان ما می آید: سفید. ولی واقعیت چیز دیگری است. همه لباس عروس ها به رنگ سفید خالص نیستند و تناژهای متفاوتی وجود دارد که در هنگام انتخاب لباس عروس، باید به رنگ پوست، مو و چشمان تان هم توجه کرد. تناژهای مختلف رنگ سفید عبارتند از:

لباس عروس
*سفید خالص یا درخشان:

سفیدترین نوع سفید. تهیه چنین رنگی روی الیاف مصنوعی کار ساده ای است. این رنگ لباس به پوست های تیره و سبزه خیلی می آید. ولی اگر پوست عروس روشن باشد، با برتن کردن لباسی با این رنگ بی حال و رنگ پریده به نظر می رسد.

*سفید طبیعی یا الماسی:

این رنگ در واقع رنگ طبیعی سفید است و درخشش و برق آن یک درجه کمتر از رنگ سفید خالص است. این رنگ هم به پوست های تیره بیشتر می آید.

لباس عروس
*عاجی:

این رنگ، کمی گرم تر از رنگ سفید است و کمی زمینه زردی دارد که خیلی ها آن را به عنوان رنگ کرم می شناسند. اما خیلی هم شبیه رنگ عاج فیل است. این رنگ تقریبا به تمام پوست ها می آید و به ویژه به تن افرادی با چهره ای صورتی رنگ، دلنشین می شود.

*شامپاینی:

رنگ شامپاینی، در حقیقت رنگ سفیدی است که کمی تناژ طلایی و صورتی دارد و برای پوست های برنزه و سبزه و یا افرادی با موهای زیتونی، گزینه ایده آلی است.

*سفید یخی:

تناژی از سفید که حس سرما را منتقل می کند و کمی رنگ آبی و طوسی در آن دیده می شود. این رنگ لباس برای افرادی که پوست خیلی سفیدی دارند، توصیه نمی شود ولی برای افرادی با پوست های زرد مناسب است.

لباس عروس
*بژ:

تناژی از سفید که اندکی تم قهوه ای دارد و برای پوست های روشن خیلی دلپذیر و برازنده است.

*رنگ های ملایم:

برخی از لباس های عروس، رنگ های متفاوتی دارند و از تناژهای ملایمی از رنگ های سبز، صورتی و آبی در آن استفاده شده است. البته میزان استفاده از این رنگ ها آنقدر کم است که رنگ پارچه بیشتر به سفید می زند. این ایده ای هیجان انگیز برای سنت شکنی است تا بتوانید لباس متفاوتی را به تن کنید.

.

منبع :

تبلیغات