مدل جدید تن تن کردن ابرو +تصاویر - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل جدید تن تن کردن ابرو +تصاویر - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مد و زیبایی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تن تن کردن ابرو مد جدیدی است که ابتدا توسط یک آرایشگری فنلاندی به عنوان طنز و شوخی مطرح شد ولی بعد ازمدتی تن تن کردن ابرو با استقبال عجیب دختران و زنان رو به رو شد.

تن تن کردن ابرو

به گزارش آکاایران: در این مدل ابرو ها به صورت تن تن از هم جدا میشوند و در جهت های مخالف حالت داده میشود. البته این مدل ابرو شاید به برخی ها نیاید و آنها را زیبا نکند اما چهره برخی از دختران و زنان با این مدل ابرو جذاب میشود.

ابرو های تن تن یا پر پر مد جدید ابرو برای خانم ها به نام ابرو پری

مدل جدید تن تن کردن ابرو +تصاویر -
,[categoriy]

آکاایران: مدل جدید تن تن کردن ابرو +تصاویر

تن تن کردن ابرو یا پر پر کردن ابرو مد جدید برای خانم ها به نام ابرو پری

,[categoriy]

تن تن کردن ابرو یا پر پر کردن ابرو مد جدید برای خانم ها به نام ابرو پری

,[categoriy]

تن تن کردن ابرو یا پر پر کردن ابرو مد جدید برای خانم ها به نام ابرو پری

,[categoriy]

ابرو های تن تن یا ابرو های پرپر

شما نمی توانید خودتان را زیاد جدی بگیرید، حتی در دنیای آرایش و گاهی اوقات مدهای زیبایی عجیبی ایجاد می شود که دنیا نمی داند عاشقش شود یا از آن متنفر باشد. مانند ابروهای پری آرایشگر فنلاندی «استلا سیرونن» که در اصل به عنوان یک شوخی منتشر کرده بود اما برخی پیشگامان زیبایی آن را جدی برداشت کرده و روی صورتشان پیاده کردند.

همچنین ببینید: مدل ابرو را بر اساس فرم چهره تان انتخاب کنید

برای این کار باید نیمه پایینی ابرو را به سمت پایین بچسبانید، طوری که به نظر می رسد یک هزارپا به صورت شما چسبیده است. مانند بسیاری از مدهای زیبایی، افرادی هستند که فکر می کنند ابروهای پری فوق العاده و زیبا هستند و درعین حال افراد دیگری آن را زشت و احمقانه توصیف می کنند. این نشان می دهد که مهم نیست یک مد چقدر عجیب به نظر برسد، هرگز برای اینترنت آنقدر عجیب نیست. ابروهای پری به شکل یک شوخی آغاز شد اما به سرعتش به یک مد واقعی تبدیل شد.

همچنین ببینید: نکات مهم در برداشتن ابرو و آرایش ابرو

 

.

منبع :

مدل جدید تن تن کردن ابرو +تصاویر - گردآوری توسط بخش مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات