چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟ (آقایون) - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟ (آقایون) - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مد و زیبایی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟

به گزارش آکاایران: شاید شما هم در انتخاب مدل مو خسته شده اید و نمیدانید باید چه مدلی را به موهایتان بدهید.

باید عرض کنیم که شما ابتدا باید بدانید که هر مدل مویی به چهره شما نمی آید. یعنی ممکن است که از مدل مو یک خواننده یا هنرپبشه خوشتان آید اما آن مدل مو را که برای خودتان اعمال میکنید میبینید که اصلا برازنده چهره شما نخواهد بود.

خب ابتدا باید فرم و شکل چهره خود را بررسی کنید و مدلهایی که در زیر معرفی میکنیم انتخاب و تست کنید.

چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟

مدل مو به سبک راک

اگر سبک راک را می پسندید، حتما از این مدل مو هم خوش تان خواهد آمد.

اگر به این مدل علاقه دارید، هنگام کوتاه کردن موها، از آرایشگرتان بخواهید که قسمت بالای موهایتان را کمتر کوتاه کند. این مدل مو شما را فردی مدرن و به روز نشان می دهد.

چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟ (آقایون) -
,[categoriy]

آکاایران: چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟ (آقایون)

 

 

 

مدل موی آلمانی

یکی دیگر از مدل موهایی که در حال حاضر طرفداران زیادی دارد، مدلی است که در آن بالای موها بلند و پهلوها خالی است.

این مدل را برای پسران جوانی که صورتهای گرد و پر و موهای خیلی صافی دارند توصیه می شود چرا که موهای کوتاه دو طرف صورت بر کشیدگی چهره آنها اضافه خواهد کرد.

,[categoriy]

 

مدل موی عقابی

 در این مدل مو اطراف سر نسبتا خالی و بالای سر بلند است. تنها تفاوت اش با مدل قبلی در این است که در این مدل موهای بلند به سمت بالا شانه می شود، در حالی که در مدل قبلی موها خوابیده بود.

,[categoriy]

 

مدل موی چتری

برای این مدل، کافی است که قسمتی از موهایتان را روی پیشانی بریزید. این مدل مو به برخی از آقایان، به خصوص آنهایی که فرم صورت مثلثی شکل دارند، می آید.

,[categoriy]

 

مدل موی فرق بغل

این مدل مو، یکی از ساده ترین مدل موهاست که به تمام آقایان می آید. و یکی از قدیمی ترین مدل های مو در بین اقایان است.

  برای درست کردن این مدل، موهایتان را با کرم مو کمی چرب، سپس آن را با شانه به یک طرف هدایت کنید.

,[categoriy]

 

مدل موی بالا بغل

این مدل مو برای آقایانی که موهای پر پشتی در قسمت جلوی سر دارند، مناسب است.در این مدل موهای بالا زده و به یک طرف حالت میدهیم و کمی هم از اطراف موها کوتاه میکنیم.

,[categoriy]

 

 

مدل موی تن تنی یا آشفته

 این مدل را بیشتر برای پسران نوجوان پیشنهاد می کنیم زیرا در این مدل تمام موها از پشت سر تا جلو کوتاه و کاملا خورد خواهد شد و تنها در قسمت جلو یا همان بالای پیشانی کمی از بقیه نقاط بلندتر است و به سمت بالا شانه می شود. در صورت داشتن پیشانی بلند آن را کمی به سمت جلو مایل کنید.

,[categoriy]

 

مدل موی تیغ تیغی   

شاید بگویید که این مدل هیچ جذابیت خاصی ندارد اما برای آقایانی که فرم صورت مربعی یا بیضی دارند، بسیار مناسب است و چهره شان را از این رو به آن رو خواهد کرد. برای این مدل لازم است که کمی از قسمت بالای موهایتان را بلندتر از پهلوها  بزنید. سپس آن را به صورت دسته ای ژل بزنید وه بالا حالت دهید.

,[categoriy]

 

مدل موی جزیره ای 

این مدل مو در میان آقایانی که موهای ضخیم و وز دارند، مجبوبیت خاصی دارد. برای درست کردن آن، لازم نیست شما کاری بکنید، کافی است از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را حالت مکعبی کوتاه کند.

,[categoriy]

 

چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟

.

منبع :

چه مدل مویی شما رو جذاب میکنه؟ (آقایون) - گردآوری توسط بخش مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات