بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مد و زیبایی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اگرچه بافت مو پری دریایی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسد ولی درواقع یکی از آسان ترین مدل بافت هایی است که می توانید در منزل انجام دهید و حتی لازم نیست که روش بافت فرانسوی را از قبل بدانید. ولی با این حال برای انجام آن باید موهای بلند و نسبتا پرپشت داشته باشید، بنابراین می توانید برای انجام آن چند لایه اکستنشن مو نیز به موها سنجاق کنید تا قد و حجم موهایتان بیشتر شود.
 
بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم
,بافت موی پری دریایی،بافت مو،مو,[categoriy]

آکاایران: بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم


پیش از آنکه کار را شروع کنید وسایلی از قبیل اتو فر مو ، اسپری حجم دهنده مو ، یک شانه ، پودر حجم دهنده ، دو کش کوچک ، اسپری فیکساتور مو و تعدادی سنجاق (در صورت نیاز) در کنار خود داشته باشید.
اگر به راستی بخواهید به نتیجه ماهرانه ای در بافت پری دریایی برسید، باید بافت و حجم زیادی در مو ایجاد کنید. برای این منظور در صورت نیاز، موها را فر کرده و اسپری حجم دهنده مو بزنید تا موها حجیم شود.
بخش دایره ای تاج مو را تقسیم کنید، گویی که می خواهید از جلو سر یک تل درست کنید. تاج مو را با کمک پودر حجم دهنده پوش دهید تا حجیم تر شود.

,بافت موی پری دریایی،بافت مو،مو,[categoriy]
 
بافت سه شاخه را در قسمت تقسیم شده در تاج مو انجام دهید و سپس با یک کش کوچک محکم کنید، بهتر است کشی که استفاده می کنید با رنگ موهایتان هماهنگ باشد. یک تکه ۲ تا ۵ سانتی متری از موهای یک طرف جلو صورت بردارید. سپس دسته موی کوچک در دست تان را بپیچید و به سمت بافت سه شاخه وسط سر ببرید، با انگشت آن را پوش دهید تا حجم آن بیشتر شود. در مرحله بعد آن را از درون اولین بخش بافت وسط عبور دهید، آن را از داخل بافت به سمت مخالف کشیده و از سمت دیگر همین کار را ادامه دهید.
 
,بافت موی پری دریایی،بافت مو،مو,[categoriy]
 
پیچیدن مو ، پوش دادن موها و بردن آن داخل بافت را از موهای هر دو طرف سر ادامه دهید تا جایی که تمام موها به داخل بافت بروند. در نهایت کل موها را با کش دوم محکم ببندید. به آرامی بافت را با انگشتاتان کمی از اطراف بکشید تا بافت ظاهری بزرگتر ، شلوغ تر و حجیم تر پیدا کند. در نقاطی از بافت که ممکن است موها از جای خود خارج شوند، از سنجاق مویی استفاده کرده و در نهایت برای ثابت نگه داشتن بافت ، اسپری مو بزنید.
 
,بافت موی پری دریایی،بافت مو،مو,[categoriy]


به گزارش آکاایران: این تمام کاری است که باید انجام دهید، به محض آنکه کاملا متوجه روند انجام این الگو شوید، بافت پری دریایی تبدیل به یکی از بافت های روزمره شما خواهد شد و حتی می توانید از آن برای مجالس نیز استفاده کنید.
 
پرشین وی
.

منبع : tabnakbato.ir

بافت مو زیبای پری دریایی به سبک شلوغ و پرحجم گردآوری توسط بخش مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات