مجله مد: شیک ترین مدل کلاه زمستانی بافت زنانه و دخترانه 2018 + عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجله مد: شیک ترین مدل کلاه زمستانی بافت زنانه و دخترانه 2018 + عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مد و زیبایی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مجله مد: شیک ترین مدل کلاه زمستانی بافت زنانه و دخترانه 2018 + عکس
,[categoriy]

آکاایران: مجله مد: شیک ترین مدل کلاه زمستانی بافت زنانه و دخترانه 2018 + عکس

آکاایران: به گزارش ایران استایل

به گزارش آکاایران: جدیدترین و شیک ترین مدل کلاه زمستانی بافت زنانه و دخترانه ۲۰۱۸

انواع مجموعه مدل لباس زنانه شیک و نوین

پیشنهاد مدل لباس زنانه های نوین و شیک برای سال ۲۰۱۷ و ۹۶ می باشد

همراه با مدل های نوین مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

 

,[categoriy]

اصول پوشش در زمستان
حداقل دوجفت جوراب ضخیم بپوشید تا پاهایتان گرم بماند.”برای لایه دوم یک لباس پشمی انتخاب کنید .یک شلوار پرزدار ضخیم و یک ژاکت پشمی بسیار مناسب است. اول از همه یک لباس زیر گرم و آستین بلند که از جنس پلی پروپیلن است بپوشید .از پوشیدن لباسهای کتان در سرمای شدید خودداری کنید زیرا پارچه های کتان رطوبت را جذب می کنند و در هوای سرد به راحتی خشک نمی شوند .

,[categoriy]

برای لایه سوم ، یک کاپشن و شلوار ضد باد و ضد آب انتخاب کنید. از لباسهایی که بافت شلی دارند استفاده نکنید زیرا باد به راحتی در آنها نفوذ می کند.سعی کنید کاپشنی که انتخاب می کنید کلاهدار باشد تا از سر شما در مقابل سرما محافظت کند.

,[categoriy]

از دستکش و کلاه و شال گردن گرم غافل نشوید. دستکشهایی که فقط یک انگشت شصت دارند معمولا” از دستکشهای معمولی که پنج انگشت دارند گرمتر هستند زیرا انگشتانتان باهم برخورد می کنند و گرمای بیشتری تولید می کنند. پیچیدن شال به دور دهان نیز به محافظت از ریه های شما کمک می کند.

,[categoriy]

از پوتین های ضخیم و گرم استفاده کند تا پاهایتان کاملا” گرم بمانند .سایز پوتین های خود را طوری انتخاب کنید که به راحتی بتوانید دو جفت جوراب بپوشید. برای فصل سرما حتما کفشها و پوتین های ضد آب که آستری های گرم و نرمی دارند انتخاب کنید.

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

,[categoriy]

 مدل کلاه

گرداوری : http://www.iranstyle.ir
دنیای مد – فشن – جدیدترین – ست – لباس

.

منبع : iranstyle.ir

مجله مد: شیک ترین مدل کلاه زمستانی بافت زنانه و دخترانه 2018 + عکس گردآوری توسط بخش مد و زیبایی 2015، تازه های دنیای مد 1394، مد و فشن، مدلینگ، مد سال سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات