آسان ترین راه برای تمیز کردن حلقه نامزدی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آسان ترین راه برای تمیز کردن حلقه نامزدی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته طلا و جواهرات از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,تمیز کردن حلقه نامزدی, حلقه نامزدی,[categoriy]

آکاایران: آسان ترین راه برای تمیز کردن حلقه نامزدی

آکاایران: جواهرات و زیورآلات

اگر به تازگی نامزد کرده اید به شما تبریک می گوییم شما صاحب یکی از قیمتی ترین حلقه های جهان شده اید. ولی آیا در مراقبت از آن برای طولانی مدت آماده هستید؟ در مقاله روش تمیز کردن حلقه نامزدی روشی به شما می گوییم که با آن همیشه حلقه ی شما مانند روز اولش تمیز و دلپذیر خواهد ماند.

به گزارش آکاایران: حلقه های با سنگ الماس آسیب پذیر تر هستند 

الماس ها با اینکه خیلی مقاوم هستند به راحتی هم کثیف می شوند. هر چه بیشتر آن ها را به دست کنید بیشتر به مرز از دست دادن درخشش نزدیک می شوید. از طرفی زیاد شستن آن هم موجب از بین رفتن براقیت آن می شود.

,تمیز کردن حلقه نامزدی, حلقه نامزدی,[categoriy]

از این رو شما باید یا جواهر را نزد جواهر فروش ها ببرید و آن ها زحمت این کار را بکشند. یا اقدام به خرید یک پاک کننده ی جواهرات کنید. پاک کننده های زیادی وجود دارند و  یکی از پاک کننده های معروف جواهرات Baublerella’s Bling Brush است. این پاک کننده با کمترین زحمت بهترین کار را برای شما انجام می دهد. کافیست قسمت پایینی آن را فشار دهید و سپس این پاک کننده ی طبیعی را به روی سنگ جواهر خود بمالید. سپس به آن اجازه دهید کمی هوا بخورد. مشاهده می کنید که جواهر مانند روز اولش می شود. می توانید این پاک کنند ها را همیشه در کیف خود داشته باشید تا هرگاه نیاز شد به تمیز کردن حلقه نامزدی بپردازید.

.

منبع : chibepoosham.com

آسان ترین راه برای تمیز کردن حلقه نامزدی گردآوری توسط بخش جواهرات 2017، طلا و جواهر، زیور آلات، مدل انگشتر، مدل گردنبند، مدل دستبند، مدل گوشواره سایت آکاایران
تبلیغات