بهار اسلامی عاشق طراحان جواهر ایرانی است

آکاایران: بهار اسلامی عاشق طراحان جواهر ایرانی است

آکاایران: هر روز به تعداد دخترای جوون ایرانی که کار طراحی جواهر انجام می دن اضافه می شه و من همیشه احساس افتخار می کنم که دخترا این قدر خلاق و هنرمند شدن توی کشورم. الآن دیگه کم کم دنیای بیرون از ایران هم داره کشفشون می کنه و خیلی از بوتیک های خارجی مثل Artware یا Pritzy Choice از این طراح ها استقبال کردن و دارن کارهای این طراح ها رو توی جاهای مختلف دنیا مثل دبی یا فرانسه می فروشند.

به گزارش آکاایران: یکی از طراح های خلاق ایرونی، نازنین علایی است که به تازگی از کانادا به ایران برگشته و کار نقاشی و طراحی جواهر رو به صورت حرفه ای دنبال می کنه. نازنین که با برند Nazz Gallery فعالیت می کنه، توی کارهاش از خطاطی ایرانی خیلی استفاده کرده و شعرهای شعرای معروف ایران رو با طرح های مدرن به صورت زیورآلات نمایش داده. کارهای نازنین هم به صورت طلا و هم به صورت آب طلا ارائه می شه. نازنین گالری بسیار زیبایی توی نیاوران داره که دیدنش خالی از لطف نیست.

بهار اسلامی عاشق طراحان جواهر ایرانی است

طراح بعدی یاسمینۀ کفائی است که دوره های طراحی خود را در لس آنجلس و نیویورک گذرونده و سال ها مشغول کار در زمینه طراحی جواهر در آمریکا بوده. یاسمینه چند سالی است که به ایران برگشته و با شرکت در نمایشگاه های لیدیز ویکند در ام زون، برند خود رو حسابی مشهور کرده و امروز شوروم اختصاصی خودش رو برپا کرده. یاسمینه منبع الهام خودش رو مجسمه ها، نقاشی ها و حتی اشکال هندسی معرفی می کند و عنصر مورد علاقه اش در جواهرات، مرواریده.

بهار اسلامی عاشق طراحان جواهر ایرانی است

اما سومین گروه طراحی که شامل 2 دختر جوانه، گروه کوپ ان پی (coup np) نام داره. اعضای این گروه پادینا و نیکو نام دارن که زنان جوونی هستند که تحصیلات خودشون رو در زمینۀ جواهر در آمریکا و لندن کسب کردن و امروز در ایران به طراحی حرفه ای جواهر مشغول اند. آثار این گروه در بیرون ایران ( آمریکا و دبی) در شوروم های معروف به فروش می رسه و بلاگرهای عرب هم جزو طرفداران این برند هستند. کلکسیون های پادینا و نیکو از تعامل و تعادل در طبیعت الهام گرفتن و به عناصری که توی طبیعت وجود دارن خیلی توجه می کنند. من عاشق پروانه ها و قورباقه های کوپ ان پی هستم و توصیه می کنم که حتماً سری به طرح هاشون بزنید.

در ایران طراح های زیادی هستن که به مرور و توی قسمت های بعدی بهتون معرفی شون می کنم.

.

منبع : yasaman.com

تبلیغات