کلیدهای طلایی انتخاب پارچه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کلیدهای طلایی انتخاب پارچه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته طلا و جواهرات از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کلیدهای طلایی انتخاب پارچه

آکاایران: کلیدهای طلایی انتخاب پارچه

آکاایران: پوشیدگی زنانه در فشن مد شده است. این مدل نشانه ای از زنان با اعتماد به نفس بالا است. حتی لباس های یک تکه زنانه و لباس های یک تکه شبیه چتر بازی در انواع قد دوخته می شود، از اندازه لباس ورزشی گرفته تا روی ماهیچه ساق پا ,…… پارچه های ظریف و حریر با پوشیدگی بیشتر در بهار پوشیدن […]

پوشیدگی زنانه در فشن مد شده است. این مدل نشانه ای از زنان با اعتماد به نفس بالا است. حتی لباس های یک تکه زنانه و لباس های یک تکه شبیه چتر بازی در انواع قد دوخته می شود، از اندازه لباس ورزشی گرفته تا روی ماهیچه ساق پا ,……

پارچه های ظریف و حریر با پوشیدگی بیشتر

در بهار پوشیدن پوست بدن بیشتر مد است و مدل های پوشیده تر بیشتر مد می شود. نشان دادن بیش از حد بدن و مدل های لختی فصل های گذشته، در حال حاضر قدیمی و ازمد رفته محسوب می شود.

آنچه در این فصل موردتوجه قرار می گیرد استفاده از پارچه های حریر و نازک برای پوشیدن بدن، مدل های آستین دار، مدل های محجوبانه و پوشیده تر و چاک های بسته تر است. بسیاری از خانم ها به مدل های خیلی لختی و باز فصل های گذشته اعتراض کردند و سعی می کردند با سبک شخصی خود بازوها و شانه های برهنه خود را بپوشانند. طراحان سرانجام به این خواسته مشتریان خود توجه کرده اند و دوباره با نیروی جدیدی بر روی آستین لباس کار کرده اند و به مدل های آستین دار پرداختند؛ حریر و پارچه های نازک را به مدل های دکلته اضافه کرده اند و پایین دامن لباس ها را بلندتر کرده اند

پوشیدگی زنانه در فشن مد شده است. این مدل نشانه ای از زنان با اعتماد به نفس بالا است. حتی لباس های یک تکه زنانه و لباس های یک تکه شبیه چتر بازی در انواع قد دوخته می شود، از اندازه لباس ورزشی گرفته تا روی ماهیچه ساق پا یا تا روی قوزک پا.

پارچه های طرح دار:

– مدل های قبیله ای و بومی عجیب و غریب: در این فصل به پارچه، نقش و طرح های قبیله ای و قومی آمریکایی و آفریقایی توجه خاصی شده است. همچنینرنگ آمیزی مهره و دانه های قهوه ای- فیروزه ای- قرمز ؛ ریشه و حاشیه در کیف، لباس ها، صندل ها و چکمه های ریشه دار امسال زیاد کاربرد دارد.

– نقش های آبرنگی: در این فصل طرح های گلدار و تصاویر گیاهان به روشی نقاشی گونه در پارچه ها با یکدیگر ترکیب می شوند. پارچه هایی با نقش حیوانات هم در رنگهای روشن و براق غیرحیوانی وارد شده است.

– پارچه های ر اه راه: پارچه با راه های آبی، سفید و قرمز نیز امسال کاربرد ویژه ای دارد.

پارچه های نفیس و کارشده:

کت و پیراهن های بیش از حد آراسته و تزئین شده با استفاده از پارچه های عالی و نفیس، آراستن لباس ها با سنگ، دانه های تزئینی، جواهرات، منجوق، تورهای برجسته، پلیسه و چین به وفور دیده می شود.

گلها و رزهای پارچه ای :

گلهای برجسته برروی یقه به عنوان تزئیناتی برای یقه، دورکمر و همچنین آراستن مو، پایین و حاشیه پیراهن تزئین شده با گل های رز، پارچه های طرح گل رز، پاپیون- از کوچک تا بزرگ- برای تزئین لباس و کیف ها، یقه لباس با روبان کراواتی در همه مجوعه های مشهور کاربرد ویژه دارد.

.

منبع : persianv.com

تبلیغات