آکاایران: هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها

نوشته ی دکتر آنا کارمر  بعضی از خانم ها در اوج لذت جنسی قرار می گیرند، و بعضی آن را حس نمی کنند.  و باور ندارند که اصلا چیزی به نام لذت جنسی یا ارگاسم وجود خارجی دارد.

  1. همیشه به دنبال یک ارگاسم بی نظیر باشید: خانم ها نباید عقب بشینند و منتظر باشند که مردها کار را انجام دهند بلکه بایستی به دنبال اوج لذت خود باشند و فعالیت کنند.
  2. ذهن خود را شستشو دهیم: برای تجربه یک سکس عالی، لازم است تا از نیرومندترین عضو سکسی خود یعنی مغزتان کمک بگیرید.
  3. تمام نبوغات را در احساساتی بودن به خرج دهید: باید به سکس اشتیاق داشته باشید تا بتوانیداز  آن لذت واقعی رو ببرید.
  4. همیشه با یک مرد باشید: زنان موفق در سکس بیشتر  تجربه ی س.کسی با یک مرد دارند.
  5. در جاهایی که خاطره  خوش دارید س.کس کنید.
  6. خوش بگذرانید و خیلی به فک ارگاسم نباشید
  7. حتمانوازش قبل  از آمیزش فراموش نشود.

هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها | لذت بردن از معقدی -آکا

آکاایران: هفت راز لذت بردن از رابطه جنسی برای خانمها | لذت بردن از معقدی

به گزارش آکاایران: ابداع رابطه جنسی به صورت دو قطبی
مرد دوست ندارد همیشه فاقد هیچ چشم داشتی وقت طولانی ای را صرف پیش نوازش شریک جنسی اش کند تا او را به ارگاسم برساند.اگر مرد علاقه به پیش نوازش همیشگی ندارد، به دلیل اهمیت ندان به لذت زن نیست، بلکه بنا به شرایطی است که خود او دارد. تفاوت زمانی میان تحریک پذیری مرد با زن در برخی موارد مسئله ساز است.
مر با توجه به خود و فاقد پیش نوازش زن، باعث ایجاد مقاومت در زن می شود. انتظارهای طولانی نیز مرد را مستأصل می کند. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، انرژی کافی برای برآوردن نیاز زن نخواهد داشت. بنابراین، در فقدان مطلوبیت، مرد علاقه به نزدیکی را از دست می دهد؛ زیرا دیگر حاضر نیست آن زمان طولانی را صرف کند. به او حق هم باید داد. در انتهای یک روز کاری پرمشغله، گاه واقعاً خسته و بی حوصله می شود. فکر این که باید تمام آن پیش نوازش ها را انجام دهد، به راستی مأیوس کننده و از تحرک اندازنده است.

.

منبع : bijame.com

تبلیغات