بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: زیباترین مدل موهای مردانه در تابستان

مدل مو در واقع به استایلی میگویند که شما به موهای خود می دهید و میخواهید در آن فرم که معمولا با فرم سر شما هماهنگ است بماند و نوع آن کاملا به سلیقه شخصی شما ، مد روز و فشن برمیگردد . هرکدام از ما مدل موی متفاوتی داریم که بر مبنای سلیقه و شخصیت خودمان آن را انتخاب میکنیم. اما با فرا رسیدن تابستان و گرم شدن هوا انتخاب بهترین مدل مو برای این فصل اندکی دشوارتر به نظر میرسد .

به گزارش آکاایران: تابستان فصلی است که نه تنها تصمیم گیری برای انتخاب لباس سخت است، بلکه انتخاب مدل مو نیز دشوار به نظر می رسد. از طرفی دوست داریم استایل خود را حفظ کنیم و از سوی دیگر، مثلاً به خاطر گرمای این فصل و عرق کردن بیش از حدش، دوست داریم فقط خنک باشیم و چیزی مزاحم این خنکی نباشد. اما مردان چه کنند که هم مدل دلخواه شان را دارا باشند و هم گرم شان نشود.

بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر
,مدل مو , مدل مو مردانه , مدل مو پسرانه ,[categoriy]

آکاایران: بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر

زیباترین مدل موهای تابستانه مردان

معمولا آقایان سعی می کنند ازمدل موی بازیگران معروف یا ورزشکاران خاصی استفاده کنند، مجله مد و فشن مردانه Esquire از آدام برادی، آرایشگر برنده جایزه اوارد، خواسته چند مدل موی کلاسیک را که همیشه مد هستند، معرفی کند. این آرایشگر هم اول توصیه کرده که از محصولات آرایشی مو مثل کرم، ژل، تافت، چسب و... در تابستان کمتر استفاده کنید و بهتر است به جای محصولاتی که چرب هستند از محصولاتی که اساس آنها آب است استفاده شود. مدل موهای پیشنهادی این آرایشگر را در این گزارش بررسی کرده ایم.

زیباترین مدل موهای مردانه در تابستان

 -تام هیدلستون، این مدل مو ساده و کلاسیک را برای این تابستان انتخاب کرده. با این مدل بهتر است صورت شیو شده باشد. ولی اگر طرفدار ریش هستید، می توانید برای این مدل از ته ریش استفاده کنید.

,مدل مو , مدل مو مردانه , مدل مو پسرانه ,[categoriy]

مدل مو ساده و کلاسیک تام هیدلستون

-رایان گاسلینگ، این یکمدل موی ساده که به یک طرف شانه شده است را ببینید. با این مدل مو می توانید ته ریش هم داشته باشید.

,مدل مو , مدل مو مردانه , مدل مو پسرانه ,[categoriy]

مدل موی ساده رایان گاسلینگ

-جیک گیلنهال، بهترین راه برای خنک شدن! بهتر است کناره ها و پشت سر با شماره نیم یا یک کوتاه شود. برای جلو و بالای سر هم از شماره دو یا دو و نیم استفاده کنید.

,مدل مو , مدل مو مردانه , مدل مو پسرانه ,[categoriy]

مدل موی مردانه به سبک جیک گیلنهال

کریس همسوورس، اگر نمی خواهید موهای تان را کوتاه کنید می توانید پشت سرتان را ببندید تا گردن تان عرق نکند. این مدل برای کسانی که صورت کشیده دارند مناسب نیست.

,مدل مو , مدل مو مردانه , مدل مو پسرانه ,[categoriy]

مدل موی تابستانه کریس همسوورس

-زین مالیک، عضو سابق گروه وان دایرکشن. در اینمدل موی اطراف سر و پشت کوتاه شده و موهای بالای سر به سمت بالا شانه می شود. این مدل برای آنهایی که حجم موهای شان کم است، بهتراست چون موها را حجیم تر نشان می دهد.

,مدل مو , مدل مو مردانه , مدل مو پسرانه ,[categoriy]

مدل موی مردانه به سبک زین مالیک

بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است

بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر

4.212
منبع : مد آنلاین / م.ف
.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین مدل موی مردانه در تابستان کدام است + تصاویر گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات