زیباتر شدن

آکاایران: ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیباتر شدن مدل موهای لاکچری زنانه و دخترانه

آکاایران: ترفندهای زیرکانه آرایشی برای زیباتر شدن مدل موهای لاکچری 

در مقاله آرایشی امروز، ترفندهای زیرکانه آرایشی و هم چنین ترفندهای خانگی آرایشی برای زیباتر شدن خانمها را آورده ایم، شما می توانید با الگو گرفتن از این روشهای ساده و جذاب آرایشی زیبایی خودتان را دو چندان کنید.

آرایش کردن یک پروسه زمان بر و طاقت فرساست اما خوشبختانه ترفندهای آرایشی میتوانند زمان لازم برای آرایش کردن رابه حداقل برسانند. درنتیجه با صرف زمان کمتر به بهترین نتیجه دست پیدا میکنید.

خط چشم را روی مداد بکشید.

زیباتر شدن

اگر در کشیدن خط چشم مایع مشکل دارید اول مداد کشیده و سپس خط چشم را روی آن بکشید. به گزارش پارس ناز در آن صورت خط چشم بر پوستتان مینشیند و اگر خط چشم را بد کشیدید میتواند به اسانی آنرا پاک کنید.

با پودر به مژه های خود حجم بیشتری بدهید.

زیباتر شدن

این ترفند ساده میتواند حجم ریمل را افزایش دهد. با کمک برس سایه به مژه ها کمی پودر بزنید. با اینکار مژه هایتان پرپشت تر بنظر می رسند.

اگر خط چشم ندارید از ریمل کمک بگیرید.

زیباتر شدن

ازآنجایی که ریمل ترکیبات و کیفیت خط چشم را دارد می تواند به جای آن استفاده شود. تنها باید از یک برس بسیار نازک کمک بگیرید.

نحوه کشیدن خط چشم گربه ای؛

زیباتر شدن

ترفندهای آرایشی برای زیباتر شدن خانم ها

پس از مسواک زدن دندان لب هایتان را هم مسواک بزنید.

زیباتر شدن

با یک مسواک خشک به آرامی لب های خودرا مسواک کنید. با اینکار پوست های مرده لب کنده شده و لب های تان نرم تر میشود.سایت پارس ناز با اینکار جریان خون لب ها افزایش یافته و متورم میشوند. درنتیجه لب های صاف، درشت و دلپذیر خواهید داشت.

ریمل خودرا با آب گرم احیا کنید.

زیباتر شدن

چند قطره آب گرم به ریمل اضافه کرده، درب ریمل را بسته و آنرا تکان دهید.

از رژلب خود به عنوان رژ گونه استفاده کنید.

زیباتر شدن

میتوانید از رژلب به عنوان رژ گونه استفاده کنید. کمی ازآن را روی گونه زده و با انگشتان خود بمالید تا پخش شود.

با کمک پودر دندان دندان های خودرا سفید کنید.

زیباتر شدن

چند روز در هفته از پودر دندان استفاده کنید. این پودر بدلیل وجود کلسیم کربنات مفید و ارزان است. اما در حین استفاده ازآن مراقب بوده و یادتان نرود که پیش از استفاده ازآن با دندان دکتر مشورت کنید، زیرا پودر دندان درصورت استفاده غلط میتواند مینای دندان را از بین ببرد.

برای آب رسانی بصورت از اسفنج های صورت استفاده کنید.

زیباتر شدن

در حین پاک کردن صورت خود با هر مواد پاک کننده از اسفنج های بهداشتی استفاده کنید. اسفنج های کنجاک و جلبک برای اینکار بهترین گزینه هستند. زیرا آن ها به اسانی پوست را تراشیده و منافذ پوست را تمیز می کنند.

ریمل رابه صورت عمودی استفاده کنید.

زیباتر شدن

ریمل زدن به مژه های بالایی و پایینی اشتباه است، به جای اینکار ریمل رابه صورت عمودی به مژه پایین بزنید. اینکار ساده بوده و درعین حال نتیجه خوبی دارد. برای نتیجه بهتر نوک ریمل رابه مژه خود بزنید.

تصور اشتباه: کوتاه کردن مژه ها تأثیر ندارد.

زیباتر شدن

اخیراً در برخی سایت ها آنلاین به خانم ها توصیه میشود که برای داشتن مژه های بلندتر و پرپشت تر آن ها را کوتاه کنند. اما این کاملاً اشتباه است. در حقیقت، مژه ها ۱ تا ۲ ماه پس از کوتاه شدن رشد می کنند ودر ابتدا از مژه های دیگر کوتاه تر هستند. بنابر این اینکار را انجام ندهید.

چگونه به طور طبیعی ابروهای پرپشت داشته باشیم:

زیباتر شدن

روغن نارگیل به رشد ابرو کمک میکند. زیرا روغن نارگیل دارای ویتامین ای و آهن است و باعث رشد و تیره شدن ابرو میشود.مجله آرایشی پارس ناز برای نتیجه بهتر روغن نارگیل و کرچک رابه میزان برابر با هم ترکیب کنید و سپس با انگشتان خود به آرامی به ابروها بمالید. بگذارید 20 تا 30 دقیقه بماند و سپس با آب گرم بشویید. اینکار رابه مدت 2 الی 3 هفته تکرار کنید تا شاهد نتیجه آن باشید.

مدل مو هایی که زیبایی تان را دوچندان می کند

زیباتر شدن

یکی از بهترین راه های جذب مردان امتحان کردن یک مدل موی نوین است. اینکار به زنان حس جذابیت، اعتمادبه نفس و شادی می بخشد. اما گاهی اوقات انتخاب مدل موی مناسب دشوار است. در این جا عده ای از برترین مدل موها رابه شما معرفی میکنیم.

مدل موی پیکسی

زیباتر شدن

مدل موی کلاسیک پیکسی یک مدل جذاب و جسورانه برای زنان با اعتمادبه نفس است. بااین حال اگر می خواهید مدل موی شیک تری داشته باشید می توانید دو طرف آنرا بلند کنید.

باب کوتاه

زیباتر شدن

این مدل مو صورت و گردن شما رابه خوبی نشان میدهد. این مدل مو برای تمام انواع موها، مخصوصاً مو های ضخیم، نرم و موج دار، مناسب است.

باب نامرتب

زیباتر شدن

این مدل موی نامرتب برای چندین سال یکی از مدل مو های برتر بوده است. این مدل مو نه تنها موهایتان را زیباتر کرده بلکه آنرا پر و حجیم نشان می دهد.

باب بلند

زیباتر شدن

باب بلند چیزی میان مدل موی بلند و کوتاه است و همه ی میتوان آنرا امتحان کنند. همچنین مرتب کردن این مدل مو در خانه بسیار راحت است.

موج دار

زیباتر شدن

این مدل مو موهایتان را موج دار و دلپذیر می کند. اگر موهایتان امبر یا هایلایت شده باشد، این مدل مو جلوه زیبایی پیدا میکند.

مدل موی کیت ماس

زیباتر شدن

در دهه 1990 کیت ماس مدل موی نامرتب را مد کرد. مو های نامرتب و آشفته که هر زنی را جذاب و دلپذیر میکند.

بلند چتری

زیباتر شدن

مو های بلند و مواج با چتری کوتاه، برخلاف تصور خانم ها، می تواند ظاهر جذاب و دلپذیر ایجاد کند. مخصوصاً اگر موهایتان مواج باشد جذابیت چهره تان دوچندان می شود.

مدل مو های نامتقارن

زیباتر شدن

مدل مو های نامتقارن به اسانی زنان را دلپذیر و خاص نشان می دهد. همچنین در خانه و فاقد نیاز به وسایل خاص می توان مو های خودرا حالت دهید.

مو های مواج

زیباتر شدن

صادقانه باید بگوییم که برای داشتن چنین مو های مواجی باید کمی تلاش کنید. اما پس ازآن مو های خاص و منحصربه فرد خواهید داشت.

بافت نامرتب

زیباتر شدن

اگر موهایتان همیشه بلند و فاقد حالت است، بافت نامرتب می تواند برایتان بهترین گزینه باشد. این مدل مو میتواند یک استایل ساده و درعین حال دلپذیر ایجاد کند. در پایان با انگشتان خود نوک مو را بکشید تا کمی آشفته و نامرتب شود.

مدل موی بافت

زیباتر شدن

این مدل موی بافت شیک و باکلاس برای جمع های مختلف از مراسم رسمی تا جمع های دوستانه مناسب است.

شینیون ساده

زیباتر شدن

شینیون ساده حجم موها را بیشتر نشان می دهد وبرای موقعیتهای مختلف مناسب است. اما اگر نوع کلاسیک آن برایتان بیش از حد رسمی است می توانید ازنوع نامرتب آن استفاده کنید.

مدل مو های لاکچری زنانه و دخترانه

.

منبع : parsnaz.ir


تبلیغات