آکاایران: راز زیبایی ستارگان بالیوودی، آیشواریا رای تا سونام کاپور

راز زیبایی

آکاایران: راز زیبایی ستارگان بالیوودی، آیشواریا رای تا سونام کاپور


 هنرپیشه های زن هندی همیشه بین هنرپیشه های معروف دنیا به زیبایی شهرت دارند. در این مقاله به شما راز زیبایی این ستاره ها که از آیشواریا رای گرفته تا سونام کاپور را می گوییم.

راز های زیبایی هنرپیشه های زن هندی ( بالیوود )

دوست دارید دلپذیر و جذاب جلوه کنید اما نمی خواهید از محصولات آرایشی شیمیایی که برای پوست مضرند استفاده کنید؟ پس حتما می دانید که محصولات آرایشی، عوارض بلند مدت روی پوست دارند مانند سرطان پوست. بنابراین انتخاب لوازم آرایشی 100 درصد طبیعی، کار بزرگی است که می توانید برای سلامت و زیبایی خود انجام دهید. منتظر باشید تا برایتان بگوییم هنرپیشه های بالیوود چه می کنند که پوستی دلپذیر و بی عیب دارند.
در واقع بیشتر هنرپیشه های معروف، رازی برای زیبایی خود دارد که باعث شادابی پوست شان می شود. این رازهای زیبایی نیاز به هزینه های زیاد ندارند و به راحتی می توانید آنها را به کار ببرید.

راز زیبایی آیشواریا رای باچان
راز زیبایی

همه ی دنیا طرفدار این هنرپیشه ی زیبای هندی هستند. این ملکه ی زیبایی سابق عقیده به استفاده از مواد موجود در آشپزخانه برای زیبایی پوست دارد. برای همین او از ماسک صورت تهیه شده از چیزهایی چون آرد نخود، زردچوبه و شیر استفاده می کند. تمام این مواد، تیرگی پوست را برطرف کرده و سموم را از بدن دفع می کنند. آیشواریا برای آبرسانی به پوست خود از خیار کمک می گیرد.

راز زیبایی مدوری دیکشیت
راز زیبایی

این بازیگر سینمای هند، با اینکه در سن 50 سالگی است، ملکه ی زیبایی پوست است. موهای براق او علاوه بر حرکات رقصش، توجه همه را به خود جلب می کند. مدوری دیکشیت عقیده دارد باید موهایش را با ترکیبی از روغن زیتون و روغن کرچک چرب کند. او توصیه می کند هر شب ترکیب این دو روغن را به موهای تان بزنید تا تقویت شوند و بدرخشند.

راز زیبایی هِما مالینی
راز زیبایی

دختر رویایی بالیوود در 69 سالگی اش نیز همچنان جذاب و زیباست. پوست درخشان و موهای زیبایش حس رقابت را در هنرپیشه های جوان زنده می کند. هما مالینی به راهکارهای طبیعی ایمان دارد. فرمول او برای رها شدن از استرس و حفظ زیبایی این است: با روغن نارگیلی که همراه با انگور فرنگی هندی (آملا)، ریحان هندی (تولسی) و برگهای درخت نیم گرم شده صورت خود را ماساژ بدهید. ترکیب این مواد با روغن نارگیل، این روغن را قوی تر می کند و همچنین محافظی است در برابر قارچها و سایر باکتریهای مضر.

راز زیبایی انوشکا شرما
راز زیبایی

این بازیگر و تهیه کننده ی فیلم، با عکس های زیبایش توجه همه را به خود جلب کرده است. راز زیبایی پوست او، استفاده از ماسک خانگی است؛ ترکیبی از پودر برگ درخت نیم، ماست، گلاب و شیر! راز زیبایی این بازیگر بالیوود را به کار ببرید تا از جوش و آکنه در امان بمانید.

راز زیبایی سونام کاپور
راز زیبایی

راز زیبایی سونام کاپور نیز مانند بازیگرانی که گفتیم طبیعیست. او صبح ها یک لیوان آب ولرم همراه با یک قاشق عسل و آبلیمو می نوشد. این عادت ِ سونام کاپور باعث درخشش پوستش شده است.

راز زیبایی کارینا کاپور خان
راز زیبایی

این بانوی دلپذیر از خانواده ی کاپورها به خاطر اندام متناسبش شهرت دارد. او بعد از تولید پسرش خیلی زود به اندام گذشته اش برگشت. کارینا هر روز 8 تا 10 لیوان آب جوشیده می نوشد. این کار به او کمک می کند تا سموم را از بدنش دفع کند. راز زیبایی او و دور بودنش از استرس، ماساژ پوست سر با روغن گرم شده است، تا ریلکس شده و ذهنش آرام و متعادل بماند.

راز زیبایی دیپیکا پادوکن
راز زیبایی

این بازیگر و سوپر مدل هندی، پوستی نه چندان روشن اما بی عیب و نقص دارد و با آرایش و فاقد آرایش، جذاب و دلرباست. راز زیبایی دیپیکا، نوشیدن دست کم 10 لیوان آب در روز است. این کار باعث می شود سموم و باکتریها از پوست دفع شوند. ضمنا نوشیدن آب فراوان کمکش می کند تا پوستش هیدراته بماند و در حالت عادی تغذیه شود.

راز زیبایی آلیا بات
راز زیبایی

آلیا بات، ملکه ی بسیاری از قلبهاست و یکی از دلایلش، زیبایی خاص اوست. آلیا هم مانند دیگر هنرپیشه ها، راز زیبایی خودش را دارد که باعث شده مثل یک ستاره بدرخشد. او از ماسک تهیه شده با برگهای درخت نیم و برگهای گیاه تولسی استفاده می کند. استفاده ی مکرر از این ماسک، پوست را سم زدایی کرده و آلودگیهای آن را پاک می کند.

راز زیبایی کریتی سانون
راز زیبایی

این بازیگر بالیوود به دلیل مهارت های بازیگری و البته زیبایی اش، رقبای زیادی دارد. راز زیبایی او بسیار ساده است؛ او هر همیشه در پایان روز، آرایش صورتش را پاک می کند و سپس صورت خود را با آب سرد می شوید و مرطوب کننده می زند.

.

منبع : seemorgh.com


تبلیغات