نحوه آرایش چشم ریز

آکاایران: نحوه آرایش چشم ریز با اصلی ترین تکنیک های این کار

آکاایران: برخی خانم ها که چشم های کوچک دارند، باید با اصول و تکنیک های اولیه نحوه آرایش چشم ریز آشنا باشند تا با کمک این ترفندهای پایه میکاپ بتوانند چشم های خود را درشت تر و زیباتر نشان دهند. نحوه آرایش چشم ریز اصول پایه ساده ای دارد که یاد گرفتن و اجرای آن ها اصلاً کار سختی نیست.

به کمک این تکنیک های مهم نحوه آرایش چشم ریز به سادگی، چشم های خود را در صورتت برجسته تر کن تا به این ترتیب، آن ها را درشت تر جلوه بدهی.

"روش های استفاده از مداد چشم سفید برای آرایش جذاب!" را اینجا بخوانید.

نحوه آرایش چشم ریز

در نحوه آرایش چشم ریز ابتدا باید بدانی که از سایه چشم تیره مانند خاکستری، مشکی یا زغالی در کدام یک از قسمت های چشم خود استفاده کنی. مانند تصویر بالا، باید سایه تیره را در محل چین خوردگی پلک های بالا و در گوشه خارجی چشم به کار ببری. در صورتی که چشم های خیلی ریزی داری، استفاده از سایه تیره در مسیر خط رویش مژه های پلک های پایین نیز می تواند در درشت تر نشان دادن چشم ها مؤثر باشد.

فراموش نکن که در قسمت زیر ابروها از سایه روشن استفاده کنی تا فاصله بین ابروها و چشم ها را بیشتر نشان دهی.

نحوه آرایش چشم ریز

قدم دوم در نحوه آرایش چشم ریز استفاده از سایه چشم یک یا دو درجه روشن تر از قبل در قسمت پشت پلک های بالا است. برای تمرکز بیشتر بر چشم ها، بهترین انتخاب، سایه چشم طوسی یا خاکستری براق است. دقت کن که گوشه خارجی چشم ها روی پلک های بالا کاملاً تیره باشد تا به این ترتیب، چشم ها کشیده تر به نظر برسند و افتادگی احتمالی آن ها از نظرها پنهان شود.

نحوه آرایش چشم ریز

مرحله بعد در نحوه آرایش چشم ریز استفاده از سایه چشم هایلایت براق در گوشه داخلی چشم ها است. می توانی این سایه را در مسیر خط مژه های پلک پایین تا قسمت یک سوم خارجی پلک ها نیز ادامه دهی. همان طور که در تصویر می بینی، این کار باعث برجسته و بزرگ تر به نظر رسیدن چشم ها می شود.

این ها اصول اولیه نحوه آرایش چشم ریز بودند که همیشه باید به آن ها توجه داشته باشی. سایر جزئیات میکاپ چشم ها را می توانی به دلخواه خود و با در نظر گرفتن رنگ چشم ها و پوستت تغییر دهی.

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات