آکاایران: در این مطلب با انواع مدل های سایه چشم لایت زنانه و دخترانه آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها چشم هایتان را به زیباترین شکل میکاپ کنید.

مدل آرایش لایت امروزه به یکی از محبوب ترین سبک های میکاپ تبدیل شده و اغلب خانم ها از این مدل آرایش برای مکان های مختلف استفاده می کنند. در مدل آرایش صورت لایت برای آرایش چشم ها از مدل سایه چشم لایت استفاده می شود که این مدل سایه زیبایی و جذابیت خاصی را به فرم چشم های شما می بخشد.

مدل آرایش چشم ملایم و لایت و مدل آرایش لایت صورت و مدل سایه لایت چشم از انواع میکاپ های مناسب برای خانم هایی هستند که تمایل دارند چهره و مدل میکاپ آن ها طبیعی به نظر برسد و علاوه بر این میکاپ لایت با انواع رنگ پوست ها سازگاری دارد به همین دلیل است که امروزه این سبک آرایش در بین خانم ها در رده سنی های مختلف جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.

مدل سایه چشم

آکاایران: مدل سایه چشم لایت با متدهای حرفه ای برای چشم های ریز و درشت

مدل سایه چشم لایت با جدیدترین متدها

مدل سایه چشم لایت به چشم های شما حالت طبیعی می بخشد و باعث می شود تا آرایش چشم ها و فرم چشم هایتان دلپذیر و متفاوت به نظر برسد بنابراین اگر شما طرفدار آرایش های ملایم و ساده هستید بهتر است از این مدل سایه چشم برای میکاپ چشم های خود استفاده کنید.

مدل سایه چشم

مدل های سایه لایت چشم زنانه و دخترانه

در مدل های سایه لایت چشم از سایه های رنگ پوستی و سایه های رنگ روشن و براق و سایه های اکیل دار که به صورت سایه روشن هستند برای آرایش چشم ها استفاده می شود و این رنگ سایه ها باعث می شوند تا چشم ها باز و زیباتر به نظر برسند و شما می توانید بعد از اتمام سایه زدن چشم از خط چشم مشکی برای کشیدن یک خط چشم ساده استفاده کنید سپس به مژه های خود با کمک ریمل مشکی فرم و حالت زیبایی را ببخشید.

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم ساده و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم زنانه لایت

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم نوین و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم دخترانه لایت

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم مدرن و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم براق و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم زنانه ملایم و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم ساده و ملایم

مدل سایه چشم

سایه چشم نوین

مدل سایه چشم

سایه لایت چشم

مدل سایه چشم

سایت چشم زنانه لایت و ساده

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم زنانه

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم دخترانه

اگر تمایل دارید چشم هایتان آرایش دودی لایت داشته باشد می توانید از سایه های اکلیل دار و تیره برای آرایش چشم های خود استفاده کنید که در این صورت بهتر است از رژ لب و رژ گونه رنگ روشن استفاده کنید تا چشم هایتان جلوه خاص و زیباتری پیدا کنند.
مدل های سایه چشم لایت اغلب به صورت کمرنگ و مات زده می شود و تا حد امکان سایه در پشت پلک چشم محو می شود به همین دلیل است که آرایش چشم ها طبیعی تر به نظر می رسند.
توجه داشته باشید که بعد از زدن سایه به صورت لایت بهتر است از خط چشم و ریمل استفاده کنید. در مدل آرایش چشم لایت از مژه مصنوعی استفاده نکنید زیرا مژه مصنوعی باعث می شود تا چشم هایتان طبیعی به نظر نرسد.

  

مدل سایه چشم

سایه چشم زنانه شیک و نوین

مدل سایه چشم

آموزش زدن سایه چشم

مدل سایه چشم

سایه چشم دلپذیر و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم براق و لایت

مدل سایه چشم

سایه چشم شیک و لایت

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم شیک و ساده

مدل سایه چشم

مدل سایه زدن چشم

  

مدل سایه چشم

سایه چشم زنانه ساده و جذاب

مدل سایه چشم

مدل آرایش چشم لایت

مدل سایه چشم

مدل سایه چشم دخترانه ساده و جذاب

مدل سایه چشم

سایه چشم شیک و متفاوت

در این مطلب انواع مدل سایه چشم لایت زنانه و دخترانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

.منبع :
آرگا


تبلیغات