آرایش چشم

آکاایران: روش آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان

آکاایران: نحوه آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان

همه ما عاشق رنگ های براق و درخشنده هستیم؛ ولی پلک های براق موضوع متفاوت دیگری است! در واقع، پلک های براق شاید در نظر کمی عجیب و غریب به نظر برسند، ولی با برجسته نشان دادن چشم ها، یک آرایش چشم دلپذیر را برایمان رقم می زنند.

اگر دوست داری این سبک میکاپ را امتحان کنی، نحوه آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان را به صورت مرحله به مرحله دنبال کن تا به نتیجه دلخواه خود برسی.

"زیباترین مدل های آرایش چشم ساده برای طرفداران آرایش ملایم" را اینجا بخوانید.

گام اول برای آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان: سایه

نحوه آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان، دو مرحله اصلی دارد که نخستین گام آن، استفاده از سایه ای درخشان یا متالیک و پر زرق و برق است. این ظاهر شفاف روی پلک ها باعث می شود پلک ها مرطوب و درخشان به نظر برسند. سایه هایی که به صورت ژل یا کرم هستند، بهترین نوع سایه چشم برای این کار به شمار می روند. سایه را با استفاده از قلم مو یا به کمک انگشت خود روی پلک های بالا بزن؛ طوری که کل پلک های بالا ظاهری شفاف و براق پیدا کند.

مرحله دوم برای آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان: براق کننده

حالا وقت آن است که پلک های بالا کاملاً براق شوند. برای این کار از براق کننده های مایع پلک به شکل لایه ای نازک روی پلک ها استفاده کن. در این مرحله، کار آرایش چشم دلپذیر با پلک های براق و درخشان تمام شده است. می توانی با میکاپ دلخواه صورت خود از این سبک آرایش چشم ها لذت ببری!

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات