جلوگیری از ریزش مو

آکاایران: شگفت انگیزترین انواع روش جلوگیری از ریزش مو را یاد بگیر!

آکاایران: ریزش مو یکی از شایع ترین مشکلات امروزی خانم ها است که کمبود آگاهی ما درباره انواع روش جلوگیری از ریزش مو باعث تشدید این مشکل می شود. اگر دوست داری شگفت انگیزترین روش جلوگیری از ریزش مو را یاد بگیری، ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کن!

در اینجا مؤثر و بهترین انواع روش جلوگیری از ریزش مو را می خوانی که همه آن ها طبیعی و فوق العاده مؤثر هستند.

"روغن سیاه دانه برای ریزش مو" را اینجا بخوانید.

شیر نارگیل:

یک فنجان شیر نارگیل آماده کن و آن را با استفاده از یک برس مویی ساده روی پوست سر خود بمال. موهایت را با حوله بپوشان و حدود ۲۰ دقیقه صبر کن. سپس حوله را بردار و موهای خود را با آب سرد شست وشو بده. در پایان می توانی از شامپو هم استفاده کنی. یک بار در هفته این روش جلوگیری از ریزش مو را انجام بده تا به نتیجه برسی.

شیر نارگیل غنی از ویتامین E و چربی است که باعث مرطوب شدن و تقویت موها می شود. همچنین، این ماده غنی از پتاسیم، یکی دیگر از مواد حیاتی برای رشد موها است. شیر نارگیل غنی از پروتئین ها، چربی و مواد معدنی ضروری برای موها است. بنابراین، شستن موها با شیر نارگیل می تواند شکنندگی موها را درمان و از موها در برابر آسیب های مختلف محافظت کند.

آلوئه ورا:

ژل داخل یک ساقه آلوئه ورا را خارج کن و آن را به موهای خود بمال؛ البته پیش از این کار باید موهای خود را بشویی تا کاملاً تمیز باشند. هنگام مالیدن ژل آلوئه ورا به موهای خود، پوست سر را با حرکات دایره ای ماساژ بده. ۱۵ دقیقه صبر کن و سپس موهایت را با آب سرد شست وشو بده. این کار را سه بار در هفته تکرار کن.

آلوئه ورا نقش مهمی در تعادل سطح pH پوست و مو دارد و با نفوذ به عمق پوست سر و موها باعث افزایش رشد موها می شود.

ماست یونانی:

دو قاشق غذاخوری ماست یونانی را با یک قاشق غذاخوری عسل و آب یک عدد لیمو مخلوط کن. ماسک به دست آمده را روی پوست سر و ریشه موها بمال و حدود ۳۰ دقیقه صبر کن؛ سپس موهایت را با آب سرد شست وشو بده. یک بار در هفته این کار را انجام بده. اگر موهای خشکی داری، می توانی این کار را دو بار در هفته انجام دهی.

ماست یونانی به عنوان یک ماسک موی طبیعی، حاوی ویتامین B5 و پروتئین است که برای موها بسیار مفید است. عسل نیز حاوی خواص ضد باکتریایی است که از موها محافظت می کند.

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات