آرایش

آکاایران: می دانی چگونه با استفاده از آرایش منافذ پوست را کوچک کنیم؟

آکاایران: منافذ پوست بزرگ معمولاً سر راه تو برای رسیدن به پوستی بی نقص و جذاب قرار گرفته اند. اگر از افرادی هستی که از منافذ پوست بزرگ رنج می بری، این مطلب تو را کمک می کند. در ادامه با "آکا" بخوان چگونه با استفاده از آرایش منافذ پوست را کوچک کنیم؟

برای کوچک کردن منافذ پوست با آرایش به لوازم زیر احتیاج داری:

مراحل کوچک کردن منافذ پوست با آرایش

در ادامه مراحل کوچک کردن منافذ پوست با آرایش را بخوان:

۱. پوست را آماده کن:

پوستت را با یک شوینده ملایم تمیز کن و از تونر فاقد الکل یا میسلار واتر روی آن استفاده کن تا سلول های مرده پوست و دیگر باکتری ها را از بین ببری. سپس یک کرم مرطوب کننده ملایم را روی پوست خودت بمال و اجازه بده جذب بشود.

۲. پرایمر ضروری است:

بهتر است از پرایمر مخصوص کوچک کردن منافذ پوست استفاده کنی. کمی از آن را روی نوک انگشتان خود بگذار و آن را به خوبی روی نواحی پوستت بمال که منافذ پوست درشت دارد. سپس با نوک انگشت ضربه های ملایمی روی جاهایی بزن که روی آنها پرایمر زدی. این کار به جذب بهتر آنها کمک می کند.

۳. نوبت کرم پودر رسید:

از یک برس آرایشی کوچک و نرم برای زدن کرم پودر به مناطقی استفاده کن که منافذ درشت دارد. برس را با حرکات چرخشی روی پوستت بمال تا کرم پودرت تمام منافذ پوست را بپوشاند. زمانی که این کار تمام شد، از یک برس کرم پودر معمولی برای پوشاندن تمام صورتت استفاده کن!

۴. کار را با پودر تمام کن:

از یک پودر فیکساتور و ابر برای تثبیت آرایش خود استفاده کن. پودر را به خوبی روی پوست خودت و به خصوص مناطقی که منافذ درشت دارد، بمال.

"نکته های ساده برای آرایش شب که چهره تو را جذاب می کند!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات