آکاایران: در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی عسلی مسی به همراه مدل هایی از این رنگ موی دلپذیر و جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم این رنگ موی دلپذیر و خاص مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی عسلی از انواع رنگ موهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها است و این رنگ مو در انواع طیف های مختلف موجود است. رنگ موی عسلی مسی از انواع طیف های رنگ مو عسلی است که این مدل رنگ مو جذابیت خاصی دارد و اگر شما تمایل دارید رنگ موهایتان خاص و جالب باشد بهتر است از این رنگ دلپذیر برای رنگ کردن موهایتان استفاده نمایید. 

رنگ موی عسلی دودی و رنگ مو عسلی مسی و رنگ موی عسلی شکلاتی از انواع رنگ موهای دلپذیر و جذاب هستند و بهتر است خانم هایی که تمایل زیادی به استفاده از رنگ مو عسلی برای رنگ کردن موهایشان دارند از این رنگ موی خاص و متفاوت استفاده نمایند.

رنگ موی عسلی

آکاایران: تصاویر رنگ موی عسلی مسی و فرمول ترکیب این رنگ مو

فرمول ترکیبی رنگ موی عسلی مسی

  • رنگ مو سوپر پلاتینه
  • رنگ مو زیتونی
  • واریاسیون نقره ای
  • اکسیدان دو درصد
  • مدت زمان مکث رنگ مو : ۳۵ دقیقه

رنگ موی عسلی

مدل های رنگ مو عسلی مسی

رنگ موی مسی عسلی از انواع رنگ موهایی است که برای خانم های سن بالا با پوست روشن می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. رنگ مو عسلی مسی علاوه بر اینکه به چهره شما وقار و سنگینی می بخشد باعث شاداب و جوان تر به نظر رسیدن ظاهرتان می شود و به همین دلیل است که رنگ مو عسلی مسی پرطرفدار است و توجه اغلب خانم ها را به سوی خود جلب کرده است. رنگ مو عسلی مسی همچنین باعث جذاب تر به نظر رسیدن رنگ موهای شما می شود و اگر تمایل دارید رنگ موهای شما خاص و جذاب باشد بهتر است از این رنگ موی جذاب و متفاوت برای رنگ کردن موهای بلند و کوتاه خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید چهره ای خاص و جذاب بعد از رنگ کردن موهایتان داشته باشید بهتر است از مطابقت رنگ مو با رنگ پوست خود مطمئن شوید. اگر رنگ موی انتخابی تان با رنگ پوستتان مطابقت نداشته باشد ممکن است چهره تان نامطلوب به نظر برسد بنابراین بهتر است قبل از هر چیزی از مطابقت و همخوانی رنگ مو با رنگ پوست خود مطمئن شوید سپس با کمک رنگ مویی مناسب و دلپذیر موهایتان را رنگ بزنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

رنگ موی عسلی

در ادامه مدل هایی از رنگ موی عسلی مسی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موی عسلی دلپذیر مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی
رنگ موی عسلی

در این مطلب مجله آرگا، با فرمول ترکیبی و مدل های رنگ موی عسلی مسی آشنا شدید که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد و بتوانید با استفاده از آن به موهایتان جذابیت خاصی ببخشید.

.

منبع : آرگا


تبلیغات