آکاایران: در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره به همراه مدل هایی از این رنگ مو را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با کمک این فرمول ترکیبی بتوانید موهایتان را به زیباترین شکل ممکن رنگ بزنید.

رنگ موی نسکافه ای از انواع رنگ موهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها است و شما می توانید فاقد نیاز به دکلره از این رنگ برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و باعث می شود تا شما چهره ای جذاب و متفاوت داشته باشید. 

رنگ مو نسکافه ای فاقد دکلره و رنگ موی کاراملی فاقد دکلره و رنگ موی زیتونی فاقد دکلره از انواع رنگ موهای دلپذیر برای خانم هایی هستند که تمایل دارند فاقد نیاز به دکلره موهای خود را رنگ بزنند.

نسکافه ای

آکاایران: معرفی 2 ترکیب رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره به همراه تصاویر

فرمول های ترکیبی رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره

دکلره کردن باعث آسیب رساندن به موها می شود بنابراین بهتر است خانم ها در صورت امکان از رنگ موهایی برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند که نیاز به دکلره ندارند. در ادامه این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

نسکافه ای

۱. رنگ مو نسکافه ای فاقد دکلره

  • رنگ موی ۰۰۰ : برای بی رنگ کردن موها
  • رنگ مو بلوند نسکافه ای شماره ۶
  • رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره ۸
  • واریاسیون نقره ای
  • اکسیدان ۹ درصد

روش کار : 

ابتدا رنگ شماره ۰۰۰ را با اکسیدان ۹ درصد به خوبی مخلوط کنید سپس همه موهایتان را به مخلوط رنگ ۰۰۰ آغشته کنید و به مدت ۴۵ دقیقه مکث کنید توجه داشته باشید که در این مدت زمان باید چند بار موهای خود را چک کنید تا از آسیب رسیدن به موهایتان جلوگیری شود و علاوه بر این موهای شما به پایه ۷ برسد سپس موها را بشویید. رنگ مو شماره ۰۰۰ از دکلره ضعیف تر است ولی کار دکلره را انجام می دهد و موها را تا پایه ۷ روشن می کند. بعد از گذشت ۴۵ دقیقه موهایتان را بشویید و بهتر است ۲۴ تا ۴۸ ساعت صبر کنید تا موهایتان استراحت کند سپس موهایتان را رنگ بزنید.
برای رنگ زدن موها در یک کاسه پلاستیکی ۲/۳ از رنگ موی بلوند نسکافه ای شماره شش را خالی کنید سپس ۱/۳ از تیوپ رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره ۸ را به رنگ شماره ۶ اضافه کنید و اکسیدان را به این رنگ موها بیفزایید و به اندازه سه سانت واریاسیون به رنگ موها بیفزایید و رنگ موها را با اکسیدان مخلوط کنید و همه موهایتان را به مخلوط رنگ مو آغشته کنید و بعد از گذشت ۴۵ دقیقه موهایتان را با آب ولرم بشویید. توجه داشته باشید که در زمان گذاشتن رنگ مو روی موهایتان چند بار باید موهایتان را شانه کنید تا رنگ روی موهای شما حالت ماسیدگی پیدا نکند و هوا به لایه های زیر موهای شما راه پیدا کند.
بعد از رنگ کردن موها بهتر است تا ۴۸ ساعت از شامپو استفاده نکنید تا رنگ به ساقه موهای شما نفوذ کند.

نسکافه ای

۲. رنگ موی نسکافه ای قهوه ای فاقد دکلره

  • رنگ موی نسکافه ای تیره شماره ۶.۴۷
  • رنگ موی بلوند طلایی خیلی روشن G8 : به اندازه یک سوم تیوپ
  • اکسیدان ۲ : ۱.۵ برابر رنگ مو

نسکافه ای

تصاویر انواع مدل رنگ موهای نسکافه ای فاقد دکلره

اگر رنگ موی نسکافه ای با رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد چهره ای دلپذیر و جذاب پیدا خواهید کرد. برای رنگ کردن موها با رنگ موی نسکافه ای می توانید از دکلره استفاده کنید و اگر شما تمایل دارید به موهایتان آسیبی وارد نشود بهتر است فاقد استفاده از دکلره موهایتان را رنگ بزنید.

نسکافه ای

در ادامه انواع مدل رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای
نسکافه ای

در این مطلب با فرمول ترکیبی رنگ موی نسکافه ای فاقد دکلره آشنا شدید که امیدواریم با کمک این رنگ مو بتوانید موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید و چهره ای جذاب و متفاوت پیدا کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع فرمول و مدل های رنگ مو کلیک کنید.

.

منبع : آرگا


تبلیغات