آکاایران: مدل موی بلند برای صورت گرد در انواع مدل های متنوع و شیک با جدیدترین متدهای کوتاهی موی روز دنیا موجود است و شما می توانید از این مدل های دلپذیر برای کوتاه کردن موهایتان استفاده کنید.

موها مانند قابی صورت را احاطه کرده اند بنابراین شما باید برای کوتاه کردن موهای خود از مدل کوتاهی موی مناسب و ایده آلی استفاده کنید. هر صورتی مدل موی متناسب با فرم خودش را دارد که بهتر است برای کوتاه کردن موها به فرم صورت و جنس مو توجه شود. در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل موی بلند برای صورت گرد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل مو بلند برای صورت گرد با مدل مو بلند برای صورت کشیده و مدل مو بلند برای صورت بیضی شکل متفاوت است بنابراین بهتر است شما از مدل هایی برای کوتاه کردن موهایتان استفاده کنید که با فرم صورتتان مطابقت و همخوانی بیشتری دارند.

انواع مدل

آکاایران: تصاویر انواع مدل موی بلند برای صورت گرد

مدل موی بلند برای صورت گرد

مدل موی بلند برای صورت گرد و مدل موی کوتاه برای صورت گرد در انواع مدل های مختلف موجود هستند و بهتر است افرادی که صورتی گرد دارند از مدل هایی برای کوتاه کردن موهای خود استفاده کنند که صورت آن ها کشیده و متناسب تر به نظر برسد.

انواع مدل

مدل مو بلند برای صورت گرد زنانه و دخترانه

در فرم صورت گرد حالت صورت به شکل دایره است و همچنین چانه نیز کوچک است. اغلب خانم هایی که صورتی گرد دارند تمایل دارند تا از مدل موهایی استفاده کنند که صورت آن ها کشیده و زیباتر به نظر برسد.
مدل مو بلند برای صورت گرد انتخاب مناسبی است زیرا این مدل مو باعث می شود تا صورت شما کشیده تر به نظر برسد. اگر شما صورتی گرد و چاق دارید بهتر است از مدل موی بلند و صاف برای مرتب کردن موهایتان استفاده کنید زیرا این مدل ها گردی صورت را تا حدودی می پوشانند. اگر تمایل دارید موهایتان حالت و فرم بی نظیری داشته باشید بهتر است از مدل موهای تکه ای برای کوتاه کردن موها استفاده کنید توجه داشته باشید که کوتاه ترین تکه مو در این مدل کوتاهی مو باید روی چانه باشد. مدل موی چتری نیز از انواع مدل موهای مناسب برای خانم ها با صورت گرد است و شما می توانید موهایتان را به صورت چتری های یک طرف بلند کوتاه کنید تا گردی صورت کمتر به نظر برسد.

 

انواع مدل

مدل مو بلند زنانه برای صورت گرد

انواع مدل

مدل کوتاهی مو برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی زنانه بلند برای صورت گرد

انواع مدل

مدل مو بلند و نوین برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی شیک و بلند برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی نوین برای صورت گرد

انواع مدل

مدل مو بلند و نوین برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی زنانه بلند

انواع مدل

مدل موی بلند دخترانه برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی چتری برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی بلند نوین

انواع مدل

مدل کوتاهی موی بلند

 

انواع مدل

مدل مو صاف

انواع مدل

مدل مو فر و بلند برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی شیک و بلند برای صورت گرد

انواع مدل

مدل موی صاف زنانه

انواع مدل

مدل موی زنانه نوین و دلپذیر

انواع مدل

مدل موی شیک و ساده

انواع مدل

مدل مو دخترانه بلند

انواع مدل

مدل موی بلند برای صورت گرد

در این مطلب با انواع مدل موی بلند برای صورت گرد آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها موهایتان را به زیباترین شکل ممکن کوتاه کنید.

.

منبع : آرگا


تبلیغات