آکاایران: در این مطلب ایده های خلاقانه و جالب برای طراحی ناخن در منزل را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با کمک این ایده های جالب بتوانید ناخن هایتان را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید.

ایده هایی ساده و در عین حال زیبایی برای طراحی ناخن در منزل وجود دارد و شما می توانید با کمی تمرین و با کمک این روش ها روی سطح ناخن هایتان طراحی دلپذیر و شیکی را ایجاد کنید.

طراحی ناخن ها به صورت حرفه ای کار نسبتا دشواری است و اگر شما تمایل دارید در منزل ناخن هایتان را طراحی کنید بهتر است از روش های ساده و در عین حال جذاب برای دیزاین ناخن های خود استفاده نمایید.

طراحی ناخن

آکاایران: طراحی ناخن در منزل با ایده های نوین و بسیار دلپذیر

طراحی ناخن در منزل با روش های ساده و شیک

اگر شما تمایل دارید طراحی ناخن هایتان را در منزل انجام دهید بهتر است از انواع روش های ساده و در عین حال خلاقانه استفاده کنید تا دیزاین ناخن هایتان حرفه ای تر به نظر برسد. در ادامه روش هایی برای طراحی ناخن در منزل را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

طراحی ناخن

دیزاین ناخن ها در منزل

برای طراحی ناخن ها می توانید از گیره مو و تکه های روزنامه و پلاستیک و تور و نگین و … استفاده کنید که با کمک این وسایل طراحی ناخن های شما حرفه ای تر به نظر می رسند.

طراحی ناخن

طراحی ناخن ها با تکه های روزنامه در منزل

ابتدا تکه های روزنامه را به صورت مربع های کوچک برش دهید سپس روی سطح ناخن ها را لاک بزنید بهتر است از رنگ های روشن لاک استفاده کنید زیرا این مدل طراحی ناخن روی رنگ روشن جذاب تر به نظر می رسند. بعد از اینکه همه ناخن ها را لاک زدید آن ها را درون الکل به مدت چند دقیقه قرار دهید سپس ناخن ها را از الکل خارج کنید و برش های روزنامه را به مدت ۵ ثانیه روی ناخن قرار دهید سپس برش های روزنامه را به آرامی از سطح ناخن ها جدا کنید و برای تثبیت شدن لاک ناخن ها مقداری برق ناخن روی آن ها بزنید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن ها با کمک گیره مو

شما می توانید به راحتی و با کمک گیره مو و یا خلال دندان طرح های دلپذیر و خلاقانه ای را روی سطح ناخن های خود ایجاد کنید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن با نوار چسب

با کمک نوار چسب می توانید طرح های زیبایی را روی ناخن های خود ایجاد کنید. برای طراحی ناخن با چسب نواری ابتدا با کمک قیچی با تیغه طرح دار نوار چسب را به صورت اشکال مدل دار برش بزنید سپس نوار چسب های برش زده شده را روی سطح ناخن هایتان بچسبانید و ناخن هایتان را طراحی کنید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن با پلاستیک

ابتدا ناخن هایتان را لاک بزنید سپس یک پلاستیک را مچاله کنید و روی پلاستیک لاک با رنگ متفاوتی را بزنید سپس پلاستیک را مانند مهر روی سطح ناخن های خود بزنید تا طرح ویژه و شیکی روی سطح ناخن هایتان ایجاد شود.

طراحی ناخن

انواع مدل های دلپذیر و شیک دیزاین ناخن در منزل

همانطور که در مطالب بالا مشاهده می کنید برای طراحی ناخن ساده ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با استفاده از این روش ها طرح های دلپذیر و شیکی را روی ناخن های خود طراحی کنید. در ادامه آموزش طراحی ناخن در منزل با روش های مختلف را به صورت مرحله به مرحله مشاهده خواهید کرد.

طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن
طراحی ناخن

در این مطلب با انواع روش های جالب برای طراحی ناخن در منزل آشنا شدید که امیدواریم این روش ها مورد توجه تان قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع طراحی ناخن کلیک کنید.

.

منبع : آرگا


تبلیغات