طراحی ناخن

آکاایران: طراحی ناخن به صورت برجسته و سه بعدی

آکاایران: طراحی ناخن به صورت برجسته و سه بعدی

گلچینی از طراحی ناخن به صورت برجسته و سه بعدی را برای شما خانم ها در سایت سماتک قرار داده ایم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر طراحی ناخن به صورت برجسته و سه بعدی را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

در سالهای اخیر طرح های روی ناخن از حالت سادگی در آمده و طرح های پیچیده تر و جذاب تری به خود گرفته اند. ایده های بسیاری برای زیباتر کردن دست ها وجود دارند که در فشن شوها و مراسم مد با برخی از آنها آشنا شده ایم. اما اگر دوست دارید بدانید که طرح های رایج ناخن در سال 2017 که توسط طراحان مطرح سال معرفی شده اند کدامند، با ما همراه باشید. شما نیز می توانید از این طرح ها ایده بگیرید.

این طرح های ناخن بسیار دلپذیر می باشند و بسیاری از ستاره های هالیوودی از این طرح های ناخن استفاده می نمایند به تازگی طرح های لاک به شکل برجسته و با رنگ های متفاوت در بین ستاره ها متدوال شده است .

سیمی 

طراحی ناخن

لاک سیمی یکی از جدیدترین مدهای ناخن است که بیشتر در فشن شوها دیده می شود. شاید طراحی این مدل در خانه برایتان کمی دشوار باشد، بنابراین اگر دوست داشتید که با سیم روی ناخن هایتان طرح بزنید، بهتر است که از آرایشگرتان بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد. برای رنگ لاک تان بهتر است که از رنگ های خنثی یا بی رنگ استفاده کنید که طرح های سیمی انگشتان تان بیشتر دیده شود.

 

دو رو

طراحی ناخن

این نوع لاک برای افرادی که ناخن های بلندی دارند مناسب است. برای این کار کافی است که دو رنگ لاک مختلف بردارید و یکی را برای روی ناخن هایتان و دیگری را برای زیر آن استفاده کنید.

 

راه راه

طراحی ناخن

طرح های راه راه همیشه روی مد بوده اند اما امسال بیش از پیش مورد توجه طراحان فشن قرار گرفته اند. برای این مدل بهتر است که رنگ های روشن را برای زمینه و رنگ های تیره را برای طرح های روی آن استفاده کنید.

 

برجسته

طراحی ناخن

اگر دوست دارید که لاک تان را از حالت ساده در آورید، از طرح های برجسته استفاده کنید. رنگ های تیره و جیغ در پس زمینه و رنگ های روشن تر برای طراحی روی آن پیشنهاد می شود.

 

مربعی

طراحی ناخن

اگر به دنبال طرح های خاص و ساده هستید، طرح های مربعی گزینه خوبی برایتان است. شما به سادگی می تاونید با دو رنگ مختلف، این طرح ها را روی ناخن هایتان ایجاد کنید.

 

مجسمه ای

طراحی ناخن

سال 2017، سال طرح های عجیب و غریب ناخن مانند طرح های مجسمه ای است. اگر چه این مدل برای هر موقعیتی مناسب نیست اما اگر دوست دارید در میهمانی خاص بدرخشید، این مدل را امتحان کنید.

 

حاشیه ای

طراحی ناخن

یکی از طرح هایی که به سادگی می توانید در خانه امتحانش کنید، همین طرح حاشیه ای است. برای این منظور یک دست لاک ساده به ناخن هایتان بزنید و با رنگی پررنگ تر دور آن را خط بکشید.

 

مرواریدی

طراحی ناخن

مروارید همیشه شیک و جذاب است، اما آیا تا به حال به کارایی آن برای ناخن هایتان فکر کرده اید؟ شما می توانید به راحتی مروارید را بخرید و آن را به کمک چسب ناخن بر ناخن تان بچسبانید.

 

روزنامه ای

طراحی ناخن

اگر عاشق سبک راک هستید، این مدل ناخن را نیز خواهید پسندید. این طرح را هم می توان با طرح های روزنامه ای ناخن آماده در بازار خرید و هم از تکه های روزنامه واقعی استفاده کرد. فقط زمانی که دیدید دیگران به ناخن های شما خیره شده اند، تعجب نکنید، احتمالا آنها در حال روزنامه خواندند.

 

نیمه خالی

طراحی ناخن

برای این طرح کافی است که نیمی از ناخن هایتان را لاک بزنید و نیمه پایین آن را همانگونه فاقد رنگ بگذارید. با این کار در لاک هایتان نیز صرفه جویی کرده اید.

 

مینیمالی

طراحی ناخن

اگر به دنبال طرحی ساده و مینمالیست که مناسب با محل کار و جلسه های رسمی تان باشد هستید، این طرح ناخن گزینه مناسبی است. یک لاک کمرنگ را انتخاب کنید و بزنید، سپس دور آن را با رنگی تیره تر مثل حاشیه بکشید.

 

حروف

طراحی ناخن

این طرح را اولین بار کیتی پری در یکی از اجراهای خود در سال 2017 رواج داد. شما نیز می توانید حروف اسم تان را یا هر آنچه دوست دارید، روی دست تان حک کنید.

 

جوهری

طراحی ناخن

طرح های جوهری نیز در سال 2017 مد شده اند که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. شما نیز می توانید به سادگی این طرح را روی ناخن هایتان پیاده کنید.

 

اکلیلی

طراحی ناخن

اکلیل را نه فقط در طرح های ناخن بلکه در آرایش صورت، مانند سایه چشم، هم می توانید مشاهده کنید. طرح های اکلیلی هر چشمی را به سمت خود جذب می کند.

 

سه بعدی

طراحی ناخن

برای بعد دادن به ناخن هایتان، رنگ لاک تان را از پررنگ به کمرنگ بزنید. برای این کار کافی است از 3 تونالیته مختلف یک رنگ استفاده کنید.

 

شیشه ای

طراحی ناخن

آیا به دنبال طرحی چشمگیر برای ناخن هایتان هستید؟ اگر رنگی تیره را برای پس زمینه ناخن هایتان انتخاب کنید و روی آن را با خورده کاغذهای طلایی که چون شیشه می درخشند پر کنید، چون ستاره ای خواهید درخشید.

 

کارتونی

طراحی ناخن

آیا به شخصیت کارتونی خاصی علاقه دارید؟ اگر جواب شما مثبت است چرا آنها را روی ناخن هایتان نمی کشید؟ با وجود این طرح ها، هر زمان که به ناخن هایتان نگاه کنید، لبخند خواهید زد.

 

پاپیونی

طراحی ناخن

یکی از طرح های فانتزی ناخن، استفاده از پاپیون برجسته است. هر طرحی که دوست دارید را روی ناخن هایتان پیاده کنید، سپس روی یکی از انگشتان تان یک پاپیون بچسبانید تا حالتی ظریف و زنانه به دست هایتان دهد.

 

فرنچ

طراحی ناخن

بد نیست کمی به مدل فرنچ ناخن هایتان تنوع دهید. به جای این که از یک رنگ سفید ساده برای ناخن هایتان استفاده کنید، رنگ های دیگر را امتحان کنید یا حتی می توانید آنها را کمی مورب طراحی کنید.

 

.

منبع : samatak.com


تبلیغات