آکاایران: بهترین و آسان ترین روش برای از بین بردن جوش صورت

صورت یکی ازعوامل مهم در زیبایی هست برای همین خانم ها بدنیال مراقبت های ویژه برای سلامت پوست و جلوگیری ازجوش و اکنه هستند.سلامت و زیبایی پوست از آن دسته مسائلی اســت که تقریبا برای همه خانم ها اهمیت زیادی دارد چون در غیر اینصورت مجبور هستند پول زیادی بابت محصولات آرایشی و دارویی هزینه کنند تا بتوانند راهی برای مبارزه با جوش ها و مشکلات پوستی خود پیدا کنند

.بریانا لوپز مدل آمریکایی توانسته اســت با اســتفاده از محصولات کاملا طبیعی جوش های صورتش را درمان کند و برنامه های روزانه مراقبت پوستی خود که ۳۰ روز زمان برده اســت را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اســت.

قبل و بعد

جوش صورت

آکاایران: بهترین و آسان ترین روش برای از بین بردن جوش صورت

بریانا می گوید روزهای سختی را به خاطر جوش های صورتم می گذراندم. گاهی اوقات خودم را در اتاق حبس می کردم چون دوست نداشتم کسی صورتم را به این شکل ببیند. مشکلات بدتری هم وجود دارد اما گاهی اوقات جوش های صورت غیرقابل تحمل می شوند و به همین دلیل بریانا تصمیم گرفت با آن ها مبارزه کند.

روش پاک کننده با روغن

جوش صورت

اولین قدم برای مراقبت از پوست اســتفاده از پاک کننده اســت. بریانا از روغن جوجوبا برای پاک کردن صورت اســتفاده می کند. او با مقداری روغن جوجوبا صورت را ماساژ می دهد و در آخر با یک حوله گرم صورت را پاک می کند. او این کار را روزانه ۲ بار تکرار می کند.

اســتفاده از ماسک صورت

جوش صورت

بریانا از ماسک صورت نیز اســتفاده می کند. او ۲ قاشق غذا خوری عسل با نصف قاشق غذا خوری دارچین و نصف قاشق غذاخوری زردچوبه ترکیب می کند. سپس آن را به صورت می زند و بعد از یک ساعت صورت را با آب ملایم شستشو می دهد.

جوش صورت

بریانا گاهی اوقات از ماسک سولفور و یا ماسک خاک رس بنتونیت نیز اســتفاده می کند چون هر دو تاثیر آرام بخش و ترمیم کننده روی پوست دارند. او روزهایی که به صورت کرم پودر و یا پنکیک می زند از این ماسک ها اســتفاده می کند.

مرطوب کننده

جوش صورت

گام بعدی مرطوب کننده اســت. بریانا روغن گل رز و روغن هویج را با چند قطره روغن ضروری اسطوخودوس ترکیب می کند و با حالت ضربه به صورت می زند. او زمانی که تصمیم دارد آرایش کند از این روغن ها به عنوان مرطوب کننده اســتفاده می کند.

مبارزه با زخم های جوش

جوش صورت

بریانا قبل از خواب مقداری کره شیا به جای جوش های صورت می زند و هیچوقت این کار را فراموش نمی کند چه آن روز آرایش کرده باشد چه نکرده باشد.

اســتفاده از مکمل های گیاهی

جوش صورت

بریانا از مکمل های milk thistle (شیر خار)، زردچوبه، kelp (جلبک دریایی) و buckthorn tree (سنجد تلخ) اســتفاده می کند اما پیشنهادش این اســت که قبل از اســتفاده از این مکمل ها حتما با پزشک متخصص مشورت کنید و تست آلرژی بگیرید.

و چندین توصیه دیگر

جوش صورت

بریانا فقط از محصولات طبیعی اســتفاده می کند. او بعد از یک هفته متوجه تغییرات واضحی در پوست خود شد و بعد از دو ماه آکنه های صورتش کاملا درمان شد. بریانا همیشه از کرم ضد آفتاب اســتفاده می کند.

.

منبع : niksho.com


تبلیغات