آکاایران: خبرگزاری میزان- بسیاری از افراد هزینه های میلیونی برای زیبایی و سلامت دندان ها می کنند، اما با یک روش ساده و ارزان به سادگی می توان از شر بوی بد دهان خلاص شد و دندان ها را سفید کرد.

آکاایران: قوی ترین سفیدکننده خانگی که دندان هایتان را مثل مروارید دلپذیر می کند

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،سلامت دهان و دندان با سلامتی کل بدن در ارتباط است، از طرفی لبخند دلپذیر یا سفیدی دندان ها امروزه به یک مد تبدیل شده و بسیاری افراد هزینه های میلیونی برای سفید کردن دندان های خود پرداخت می کنند، اما در این میان به کمک برخی روش های طبیعی، ارزان و فاقد ضرر می توان زیبایی و سلامت دهان و دندان را به دست آورد.
در این روش با استفاده از اسانس ها (روغن های تقطیر شده یا استخراج شده) می توان دندان های سالم و دلپذیر داشت و عطر خوشی از دهان استشمام شود.
اسانس ها در آروماتراپی (رایحه درمانی) و روش های درمانی زیادی در طب سنتی و گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد، اما جالب است بدانید که این اسانس ها برای سلامت دندان ها و لثه بسیار مفید است.
بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله بین المللی سلامت دهان و دندان، اسانس های طبیعی می تواند از ایجاد پلاک دندانی جلوگیری کرده و لکه ها و باکتری ها را از بین برده و دندان ها و لثه ها را سالم نگه دارد، روغن میخک و درخت چای از مفید ترین اسانس ها برای سلامت دندان و لثه ها است.
درخت چای
روغن درخت چای دارای خاصیت ضد باکتری، ضد قارچ، ضد ویروس بوده و باکتری ها و عفونت های قارچی را کاهش داده و علائم التهاب لثه را تسکین می دهد، علاوه بر این، این روغن یا اسانس ها بوی بد دهان را از بین برده و به بهداشت دهان و دندان کمک می کند.
روغن میخک
روغن میخک دارای اوژنول است که به عنوان بی حس کننده و ضد درد در دندانپزشکی استفاده می شود، این ترکیب است خاصیت دارویی بر روی تمام سیستم های بدن دارد و خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی آن می تواند سلامت و بهداشت دهان و دندان را به حداکثر برساند.
به دلیل خواص معجزه آسا این ۲ روغن یا اسانس طبیعی در سلامت دهان و دندان مفید، ما به شما یک روش ساده و موثر معرفی می کنیم که در برابر هزینه های بالای زیبایی و درمانی حوزه دندانپزشکی بسیار مقرون به صرفه و موثر است.
محلول معجزه آسا برای سفیدی و سلامت دندان ها
کافی است تا ۲ قطره روغن میخک و ۲ قطه روغن درخت چای را با کمی روغن نارگیل ترکیب کرده و روزی ۲ بار آن را با مسواک بر روی دندان های خود بمالید.
با استفاده از این ترکیب نه تن ها دهان های شما سفید شده و سلامت آن ها حفظ می شود بلکه از التهاب لثه و بوی بد دهان نیز خلاص می شوید.
منبع

.

منبع : atisam.com


تبلیغات