آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای فصل بهار آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای فصل بهار

آکاایران: آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای فصل بهار

آکاایران: با نو شدن فصل، ظاهر تو نیز نیاز به نو شدن و تغییر دارد و به گونه ای همراه شدن با طبیعت بهاری را می طلبد. این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری مناسب فصل بهار طراحی شده و چشمان تو را درخشان و جذاب تر نشان می دهد.

این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری را مرحله به مرحله دنبال کن تا بهار خود را با آن متنوع و متفاوت تر کنی.

"مدل های آرایش چشم نوین با استفاده از خط چشم سفید" را اینجا بخوانید.

آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای فصل بهار آموزش آرایش چشم به صورت تصویری برای فصل بهار

برای شروع به پالت سایه چشم ما نگاه کن و سعی کن در هر یک از مراحل از رنگ هایی مشابه آن استفاده کنی تا آرایش چشم تو زیباتر شود.

ابتدا با استفاده از سایه چشم طلایی یا بژ روشن براق، همان طور که در پالت سایه می بینی، گوشه داخلی چشم های خود را هایلایت کن.

در مرحله دوم، سراغ رنگ قهوه ای شکلاتی مشابه آنچه در پالت سایه چشم می بینی، برو و تمام پلک بالا را با آن بپوشان. سپس آن را در یک سوم خارجی پلک پایین در راستای خط رویش مژه ها نیز بزن.

مرحله سوم، نوبت انتخاب رنگ قهوه ای تیره است. این رنگ سایه چشم را در گوشه خارجی پلک ها در محل چین خوردگی پلک بزن تا چشم ها را لیفت کنی. می توانی یک سوم یا نیمه خارجی پلک پایین را نیز متناسب با فرم چشم خود با سایه قهوه ای تیره حالت بدهی.

حالا با استفاده از سایه سفید، زیر ابروها را مشخص کن تا حالت کمانی زیر آن ها بهتر مشخص شود.

در مرحله بعد، باید خط چشم پلک های بالا و پایین را رسم کنی. هنگام ترسیم خط چشم می توانی تکه ای دستمال تمیز را زیر پلک قرار دهی تا زیر چشم های تو سیاه نشود و در صورت خرابکاری، بتوانی به راحتی آن را پاک کنی. گام آخر هم حالت دادن به مژه ها با استفاده از ریمل است. در صورتی که مژه های بلند و حالت دار نداری، می توانی در این مرحله از مژه مصنوعی استفاده کنی.

همین مراحل را برای چشم دیگر خود نیز تکرار کن. این آموزش آرایش چشم به صورت تصویری مناسب فصل بهار است و جذابیت چشم ها را در این فصل بیشتر نشان می دهد.

.

منبع : yasaman.com

پربازدیدها
تبلیغات