آرایش

آکاایران: آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به صورت

آکاایران: آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به صورت 

شما می توانید برای اینکه صورتتان را حجم دهید از ترفندهای آرایشی زیر بهره گیری کنید که به صورت تصویری برایتان حاضر شده هست. حتماً برای شما هم دیدنی هست که بدانید چطور ستاره ها و مدل هایی که عکس هایشان روی جلد مجله و روزنامه ها منتشر شده, همه ی وقت خوشگل و جذاب میباشند. احتمالاً چهره فاقد آرایش آن ها آن قدر جذابیت نداشته باشد اما با آرایش گویی از این جهت به آن رو خواهند شد.

اما آرایش آن ها چه فرقی با نوع آرایش ما دارد؟ انها به کمک آرایش میتوانند بینی شان را کوچک تر کنند, گونه هایی برآمده تر دارا باشند و به صورت خود زاویه دهند که این شیوه آرایش از هر شخصی بر نمی آید. اما نگران نباشید زیرا با تعلیم درست و کمی تمرین, شما هم میتوانید به کمک ترفندهای آرایشی جذاب تر از همه ی وقت به نظر آیید. کافی هست به نکاتی که در ادامه مقاله برایتان آورده ایم, توجه کنید.

1. صورت تان را حاضر کنید

گذشته از شروع آرایش, نخستین کاری که شما باید انجام دهید حاضر کردن صورت تان هست. برای این منظور ابتدا صورت تان را با کرمی نمناک کنید, سپس یک کرم پودر هم رنگ پوست تان و تا اندازه ای روشن به صورت تان بزنید. اگر صورت تان لکه های سیاهی دارد, از کانسیلر برای مخفی کردن آن ها کمک بگیرید. در نهایت نیز میتوانید به کمک پنککی مات, آن را تثبیت کنید

آرایش

2. به صورت تان حجم دهید

برای اینکه کرم پودری که به صورت تان زدید, از حالت یکنواخت درآید, باید با دو کرم پودر تیره تر و روشن تر به آن حجم دهید. در این صورت چهره شما نیز حالتی طبیعی تر به خود میگیرد. فقط توجه کنید که کرم پودرتان 2 تا 3 درجه تیره تر یا روشن تر از رنگ طبیعی پوست تان باشد.

آرایش

3. گونه هایتان را برجسته کنید

حال نوبت گونه هایتان هست. یک شت بردارید و رژ گونه را از گوش هایتان نخست کنید و تا اواسط گونه هایتان بکشید. سپس به کمک همان شت اطراف آن را محو کنید تا طبیعی جلوه کند

آرایش

4. پیشانی خود را کوتاه تر نشان دهید

از یک کرم پودر تیره بهره گیری کنید و قسمت بالای پیشانی تان را یک خط تیره بکشید. از کرم پودر روشن تر هم برای قسمت بالای ابرو و تقریباً وسط پیشانی بهره گیری کنید. با اینکار پیشانی تان کوتاه تر و نیز زیباتر به نظر می آید و پافشاری بیشتری روی چشم هایتان میشود. فقط حواس تان باشد که هنگام محو کردن آن, شت را به سمت خارج صورت تان بکشید نه سمت داخل.

آرایش

5. فک تان را باریک تر کنید

برای بار دیگر رژ گونه تان را بردارید و یک خط از قسمت پایین گونه هایتان بکشید و سپس آن را محو کنید. با اینکار نه تنها فک تان باریک تر به نظر آمده و صورت شما حجم بیشتری به خود میگیرد بلکه گونه هایتان نیز برآمده تر به نظر می رسد.

آرایش

6. بینی تان را باریک تر کنید

با یک شت باریک و کرم پودری تیره رنگ, دو خط موازی از دو طرف بینی تان بکشید و آن را در قسمت نوک بینی تان بهم بچسبانید بطوری که شکل U به خود بگیرد, سپس آن را محو کنید. با این روش بینی تان باریک تر به نظر خواهد رسید.اگر دوست دارید به چشم هایتان نیز حالت دهید, با همان کرم پودر یا سایه چشم تیره قسمت بالایی چشم تان را از وسط تا انتها بکشید تا حالت چشم تان کشیده تر شود.

آرایش

7. روی بینی تان را روشن کنید

به همان اندازه که تیره کردن قسمت هایی از صورت اهمیت دارد, روشن کردن بخش های دیگر آن نیز مهم هست. بعنوان مثال شما باید روی بینی و مابین ابروهایتان را با کرم پودری روشن بپوشانید فقط توجه کنید که این سایه روشن ها به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند در غیر این صورت توس ذوق میزند.

آرایش

8. پوست تان را یکدست کنید

حال تمام آن چه شما بدان احتیاج دارید یک شت تمییز هست تا بتوانید سایه روشن های صورت تان را صاف و یکدست کنید. تنها چیزی که در این مرحله اهمیت دارد, حرکت شت هست که باید مطابق با عکس بالا باشد. با شت قسمت هایی از هایلایت های صورت تان راکه به خوبی با هم مخلوط نشده اند را بکشید و مطمئن شوید که آرایش تان طبیعی و یکدست هست.

آرایش

9. به صورت تان کمی درخشندگی دهید

اگر می خواهید صورت تان درخشش بیشتری داشته باشد, در برخی از قسمت ها مثل وسط لب, بالای گونه, پشت چشم, داخل چشم و وسط بینی تان را درخشان کنید. گرچه این مرحله اختیاری هست و کاملا بستگی به سلیقه خودتان دارد.

برای بانو هابی که سن بالاتری یا پلک های افتاده ای دارند, توصیه می کنیم که از سایه های درخشان چشم با رنگ سرد بهره گیری نکنند. در این شرایط هر قدر پلک ها مات تر باشند, چهره زیبایی بیشتری دارد زیرا زمانی که از سایه های درخشان بهره گیری می کنید, چروک های ریز خودشان را اکثر نشان میدهند.

آرایش

10. آرایش تان را تثبیت کنید

پس از آخر آرایش, از اسپری های تثبیت کننده بهره گیری کنید تا مطمئن شوید که آرایش تان در کل روز روی صورت تان باقی خواهد ماند.

آرایش

روش آرایش برای حجم دادن به صورت،برترین روش برای آرایش صورت،اصول آرایش صورت،حجم دادن به صورت با آرایش

آرایش
بهترین چای گیلان یکبار نوش جان کنید مشتری دائمی می شوید
آرایش
زنان و دختران لخت مطالب خفن ورود افراد زیر 18 سال ممنوع
آرایش
این مرد با هزاران دختر دلپذیر رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)
.

منبع : parsnaz.ir


تبلیغات