انواع و نحوه استفاده لاک ها ( قسمت اول)

آکاایران: انواع و نحوه استفاده لاک ها ( قسمت اول)

آکاایران: انسان از 3 هزار سال قبل از میلاد , ناخن های خود را با مواد مختلف رنگ میکردند و گیاهان اولین رنگ کننده ها محسوب میشد . آم ها را با استفاده از زرده تخم مرغ و پوست گیاهان مختلف , صمغ درختان و حنا رنگ های مختلف می ساختند . امروزه لاک پرفروش و پرطرفدار است و هر روز لاک های متفاوتی در بازار عرضه میشود . 

1. لاک های ترک

اگر دوست ندارید لاک ناخت تان ساده باشد و فرصت رفتن به آرایشگاه یا پول آن را ندارید . میتوانید از این لاک ها استفاده کنید . با استفاده از لاک ترک ناخن , میتوانید طرح های زیبایی در کمترین زمان بر روی ناخن های خود بزنید . 

انواع و نحوه استفاده لاک ها ( قسمت اول)

نحوه استفاده 

اول باید یک لاک ساده روی ناخن بزنید و صبر کنید تا خشک شود . سپس لاک ترک را روی آن بزنید خواهید دید که لاک ترک ترک شده و طرحی روی ناخن تان می افتد . مدت زمان بیشتری طول میکشد تا این لاک خشک شود و به شما پیشنهاد میکنیم آن را مدام استفاده نکنید . چون ممکن است به ناخن های شما آسیب بزند . 

2. لاک مخملی

یکی از مدل های مانیکور است و میتوان گفت عجیب ترین شان لاک های پرزدار و مخملی است . این لاک ها رنگ های بیسار شاد و متنوع دارد و استفاده از آن ها بسیار آسان است . 

انواع و نحوه استفاده لاک ها ( قسمت اول)

نحوه استفاده

ابتدا لاک معمولی که بهتر است همرنگ لاک مخملی باشد را میزنید , اگر از دو لایه لاک استفاده کنید کارتان تمییز تز میشود . تا زمانی که لاک خشک نشده است , فرصت دارید پودر مخملی یا پرز  را روی لاک های خیس بریزید و با یک قلم موی نرم کنار های ناخن را تمییز کنید و با کمک ابزار فرنچ آن ها را روی ناخن محمک کنید . 

3. لاک های مغناطیسی

لاک های مغناطیسی از آن دسته لاک هایی است که مدتی است در فروشگاه و لوازم آرایشی ها پر شده است . خوب حالا برای خیلی از ما سوال شده است که این لاک حاوی براده آهن چطوری برای ناخن هایمان استفاده کنیم ؟!!

انواع و نحوه استفاده لاک ها ( قسمت اول)

نحوه استفاده

اول لاک را روی ناخن زده و سپس قبل از اینکه لاک خشک شود با استفاده از آهن ربایی که همراه لاک خریده اید روی ناخن طرح هایی رو ایجاد کنید . آهن ربا ها طرح های متفاوتی دارد و ممکن است به شکل ستاره , مورب و ... باشد

.

منبع : banookade.ir


تبلیغات