می دانی چگونه ابروها را تیره کنیم؟ می دانی چگونه ابروها را تیره کنیم؟

آکاایران: می دانی چگونه ابروها را تیره کنیم؟

آکاایران: ابروهای ضخیم و پرپشت از گرایش های پرطرفدار آرایش چشم است. اما همه به صورت طبیعی ابروهای پرپشت و ضخیم ندارند، اگر تو هم در این دسته خانم ها هستی و می خواهی چهره خود را به روز کنی، این مطلب کمک بزرگی به تو می کند. در ادامه با "آکا" همراه باش تا به تو بگوید چگونه با استفاده از آرایش، ابروهای خود را تیره کنی.

تیره کردن ابروها با استفاده از لوازم آرایش:

یک روش ساده برای تیره کردن ابروها استفاده از لوازم آرایش متفاوت، مانند سایه چشم، ریمل و خط چشم است. با این حال، این روش دائمی نبوده و تنها برای یک روز مناسب است. در ادامه نکته های تیره کردن ابروها با آرایش را بخوان:

هنگام انجام آرایش خود، با استفاده از برس ریمل ابروهایت را تیره کن. برس ریمل را درون تیوب ریمل فرو ببر و آن را روی گوشه تیوب بکش تا میزان ریمل روی آن کم باشد. سپس برس را به آرامی روی ابروهای خود بمال تا فاقد آنکه تارهای ابروهایت را به هم بچسباند.

تیره کردن ابرو با استفاده از سایه چشم:

یکی دیگر از روش های تیره کردن ابرو، استفاده از سایه چشم است. این ساده ترین روش انجام این کار بوده اما عیب مهم آن پاک شدن سریع است. در ادامه روش انجام آن را بخوان:

برس سایه چشم را به رنگی آغشته کن که تقریبا رنگ ابروهایت است. به سادگی برس را روی ابروهایت بکش تا آنها را تیره تر و پرپشت تر بکند. از یک رنگ روشن تر از قبلی استفاده کن و با برس روی ابروها بکش تا حالت هایلایت ایجاد شود.

"زیباترین انواع خط چشم برای چشمهای بادامی" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

پربازدیدها
تبلیغات