آکاایران: یکی از بزرگترین دغدغه ها در آرایش کردن ثابت ماندن رژ لب بعد از آرایش کردن تا چند ساعت است.حتما همیشه در ذهن خود میپرسید آرایشگرهای حرفه ای از چه روشی برای رژ لب زدن استفاده میکنند که رژ روی لب، ساعت ها ثابت و براق باقی میماند؟

گام اول:

به آرامی لیف حمام مرطوب را روی لب خود بکشید تا پوسته پوستگی از بین برود و لب آماده و سطح آن لطیف شود.سپس پایه اولیه رژ لب را بر روی لب خود بکشید.

آموزش نحوه رژلب زدن

آکاایران: آموزش نحوه رژلب زدن

گام دوم:

یک پودر روشن را با فرچه در کناره های اطراف لب خود بپاشید و به آرامی روی لب بزنید تا جذب شود و رنگ رژلب را ثابت نگه دارد.سپس از یک رژ لب تیره تر استفاده کنید و قسمت پایین لب خود بکشید.سایه روشن شدن لب باعث جلوه ی بیشتر رژ لب و زیبایی بیشتر لب میشود.

آموزش نحوه رژلب زدن

گام سوم:

 یک رژ لب کمرنگ تر را در قسمت وسطی لب بالا و پایین خود بکشید.از زدن رژلب مایع و براق خودداری کنید.حالا از یک فرچه استفاده کنید و یک کانسیلر روشن را اطراف قسمت بیرونی لب بکشید.این کار خط لب شما را جدا میکند و لب را برجسته تر و پر جلوه تر نشان میدهد.

آموزش نحوه رژلب زدن

نکته:

فراموش نکنید که شما برای جلوه ی یک رژلب دلپذیر روی لب خود به دو عدد رژ مناسب از یک رنگ(برای مثال قهوه ای تیره و روشن) نیاز دارید.

.

منبع : webgardha.com


تبلیغات