چشم مشکی

آکاایران: چگونه از سایه چشم مشکی به شکلی دلپذیر در میکاپ خود استفاده کنیم؟

آکاایران: استفاده از سایه چشم مشکی در آرایش چشم بی نظیر است و نوع ملایم آن حتی می تواند سبک میکاپ روزانه تو باشد. برای این که یاد بگیری چطور از سایه چشم مشکی در آرایش خود استفاده کنی تا نتیجه ای جذاب و دلپذیر داشته باشد، در ادامه، اسرار استفاده از سایه چشم مشکی را در میکاپ چشم بخوان.

به ما اعتماد کن و یقین داشته باش که از استفاده از سایه چشم مشکی در آرایش خود، هرگز پشیمان نخواهی شد!

برای این منظور، ابتدا سایه چشم مشکی خود را از گوشه خارجی پلک تا قسمت وسط آن در امتداد قوس فرورفتگی پلک بالا بکش.

"آرایش چشم شیک و مخصوص خودت را داشته باش!" را اینجا بخوانید.

سایه ای کمی روشن تر از سایه چشم مشکی را مثلاً به رنگ خاکستری، وسط پلک ها بزن. حالا وقت آن است که با سایه چشم مشکی به درستی به گوشه پلک های خود حالت بدهی. مرحله آخر، کشیدن خط چشم و استفاده از ریمل برای مژه ها است. این مراحل را با دقت و به شکل قرینه برای چشم دیگر خود نیز تکرار کن.

یک روش دیگر برای استفاده از سایه چشم مشکی در آرایش چشم ها، به کار بردن رنگ سیاه در کنار رنگ های دیگر است؛ به این ترتیب که رنگ مشکی را در گوشه خارجی پلک ها و در مسیر فررفتگی پلک بالا بزنی و از سایه ای به رنگ دیگر، مثلا نقره ای یا آبی، برای قسمت وسط پلک ها استفاده کنی. استفاده از سایر رنگ ها برای پلک پایین در امتداد خط مژه ها نیز نتیجه خوبی خواهد داشت؛ به شرطی که از گوشه داخلی چشم فقط تا نیمه پلک ها پیش بروی و از سایه های روشن استفاده کنی.

فراموش نکن برای گوشه داخلی پلک ها نیز همواره سایه ای با رنگ روشن مانند نقره ای یا صدفی را در نظر بگیری.

روش دیگر برای استفاده از سایه چشم مشکی در آرایش چشم ها، به کار بردن آن در کنار رنگ های مایل به کبود است. این سبک آرایش چشم جذاب و تیره بیشتر برای شب مناسب است. در این سبک، از سایه چشم کبود با تونالیته بنفش تیره برای پلک های بالا استفاده کن و با سایه چشم مشکی نیز به گوشه خارجی چشم ها حالت بده. سایه چشم کبود را می توانی حتی در مسیر چین خوردگی پلک های بالا نیز با سایه مشکی ترکیب کنی؛ به شرطی که مرز بین رنگ ها را کاملاً محو کنی.

در این سبک هم دوباره از رنگ های متالیک و روشن برای گوشه داخلی چشم ها استفاده کن. همراهی این سبک میکاپ با خط چشم و ریمل مشکی، نتیجه ای فوق العاده خواهد داشت.

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات