کاشت مو پور عرب

بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت با خوراکی های خوشمزه!

آکاایران: بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت با خوراکی های خوشمزه!

آکاایران: حتماً روش های مختلفی را برای رفع موهای زائد صورت و بدن خود بلد هستی؛ ولی ما در اینجا بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت را با استفاده از خوراکی های خوشمزه به تو یاد می دهیم. این سه روش، گزیده بهترین ماسک های طبیعی برای رفع موهای زائد صورت هستند.

امروز بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت را با استفاده از تخم مرغ، موز و آرد نخود یاد می گیری.

"درمان موهای زائد صورت با استفاده از عرق رازیانه و لانولین" را اینجا بخوانید.

بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت با ماسک تخم مرغ:

یکی از ماسک هایی که حالت چسبندگی زیادی برای رفع موهای زائد دارد، از ترکیب سفیده تخم مرغ، شکر و آرد ذرت تهیه می شود. برای ساخت این ماسک، یک عدد سفیده تخم مرغ را با یک قاشق چایخوری شکر و نصف قاشق چایخوری آرد ذرت مخلوط کن.

این ماسک چسبناک را به صورت لایه ای نازک روی پوست صورت خود بمال و صبر کن تا خشک شود. سپس به آرامی ولی محکم با دست آن را از روی صورت خود بکن.

بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت با ماسک موز:

ترکیب موز با آرد جوی دوسر، بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت است. برای تهیه این ماسک، یک عدد موز رسیده را له و آن را با دو قاشق غذاخوری آرد جوی دوسر مخلوط کن. خمیر را به شکل دایره ای هم بزن تا یکدست و چسبنده شود. ماسک آماده را روی پوست خود بمال و ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کن. سپس با استفاده از آب ولرم، پوست صورت خود را بشوی. این کار را ۳ بار در هفته انجام بده تا از شر موهای زائد خود خلاص شوی.

بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت با ماسک آرد نخود:

برای رفع موهای زائد صورت و بدن خود، یک فنجان آرد نخود را با همان مقدار شیر و یک قاشق چایخوری زردچوبه مخلوط کن. در صورتی که پوست خشکی داری، می توانی کمی کرم مرطوب کننده هم به این مخلوط اضافه کنی.

این ماسک را به آرامی در جهت رشد موها روی پوست خود بمال. ۲۰ تا ۳۰ دقیقه صبر کن؛ سپس ماسک را به آرامی در جهت خلاف رویش موها از روی پوست بکن. اگر ماسک بیش از حد خشک شده بود، دستان خود را کمی مرطوب کن. سپس پوستت را با آب شست وشو بده.

این هم از بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت با استفاده از خوراکی های خوشمزه اطراف ما!

.

منبع : yasaman.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کاشت مو پور عرب


تبلیغات