طرز تهیه ی حنای سفید برای تتو

آکاایران: طرز تهیه ی حنای سفید برای تتو

آکاایران: طراحی حنا سفید روی بدن، یکی از پرطرفدارین مدها در این سال های اخیر است که حتی خیلی از عروس خانم ها برای استایل جشن عروسی آن را انتخاب می کنند. ایجاد طرح و نقش با حنا روی پوست، این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. مخصوصا مدل های طراحی و تتو موقت...

طراحی حنا سفید روی بدن، یکی از پرطرفدارین مدها در این سال های اخیر است که حتی خیلی از عروس خانم ها برای استایل جشن عروسی آن را انتخاب می کنند.

ایجاد طرح و نقش با حنا روی پوست، این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. مخصوصا مدل های طراحی و تتو موقت که با حنای سفید می توان روی پوست ایجاد کرد، بیش از سایر مدل ها محبوبیت پیدا کرده است. در این مطلب، طرز تهیه ی حنای سفید و انواع مدل های زیبای طراحی روی دست را می توانید ببینید.

نکته مهم درباره حنا سفید و جنس آن این است که حنای سفید مانند حنای قرمز و سبز نیست که از مواد طبیعی و حنای طبیعی تهیه شود. این صرفا یک ماده برای رنگ دادن موقتی به پوست است که از حنای طبیعی، خیلی هم کمتر روی پوست دوام دارد و با چند بار شستشو بعد از گذشت چند ساعت از بین می رود.

 

مواد مورد نیاز برای تهیه ی حنای سفید

چسب گریم

رنگ بدن سفید

پودر نشاسته ی ذرت 

ابتدا باید ۲ پیمانه چسب گریم را با ۱ پیمانه رنگ بدن سفید به خوبی مخلوط کنید، دقت کنید که آن را به خوبی هم بزنید تا ترکیبی یکدست و روان را ایجاد نماید. به همین راحتی حنا سفید شما درست شد. با دقت آن را درون یک قیف (کیسه های زیپ دار برای ساخت این قیف ها مناسب هستند) بریزید و شروع به طراحی کردن روی بدنتان کنید.

بعد از اینکه حنا را روی پوستتان طراحی کردید، روی آن پودر نشاسته ی ذرت بریزید تا باعث دوام و ماندگاری آن شود. این حنا کاملا ضد آب است اما با شستشوی بیشتر از روی بدن پاک می شود، بنابراین با یک یا دو بار شستشو، نگران پاک شدن آن نباشید و همچنین مانند حنای طبیعی نیز نیست که تا مدت طولانی روی پوست بماند تا به مرور کم رنگ و کم رنگ تر شود.

 

 

 

.

منبع : arayeshgari.com


تبلیغات