طرز درست کردن قیف حنا

آکاایران: طرز درست کردن قیف حنا

آکاایران: در طرح زدن حنا بر روی بدن مهم است که کیفیت کار بالایی داشته باشید. اما ابزار اشتباه می تواند فرآیند طراحی شما را سخت کند. روش های مختلفی برای زدن نقش حنا بر روی بدن وجود دارد که یکی از بهترین ابزارها استفاده از قیف حنا می باشد. در دوران باستان،...

 در طرح زدن حنا بر روی بدن مهم است که کیفیت کار بالایی داشته باشید. اما ابزار اشتباه می تواند فرآیند طراحی شما را سخت کند. روش های مختلفی برای زدن نقش حنا بر روی بدن وجود دارد که یکی از بهترین ابزارها استفاده از قیف حنا می باشد. در دوران باستان، مردم برای زدن نقش حنا از چوب استفاده می کردند تا طرح های حنا ی خود را روی بدن بکشند، که روش بسیار دشواری است. در حال حاضر، هنرمندان از قیف های دستی حنا استفاده می کنند که خطوط دقیقی را به شما می دهند. استفاده از قیف حنا راه عالی و آسان برای نقش زدن حنا بر روی بدن است. طرز تهیه قیف حنا بسیار آسان می باشد و شما با توجه به نوع ریزی و درشتی طرحتان می توانید قیف های متناسب با طرح خودتان را بسازید. ما در اینجا به شما آموزش می دهیم که به چه طریق و با ساده ترین امکانات قیف حنا را در منزل درست کنید.

 مواد لازم

کیسه پلاستیکی ضخیم (با یک کیسه پلاستیک میتوانید دو قیف بسازید(

قیچی

نوار چسب

 1- ابتدا نصف کیسه پلاستیک رو به صورت مربعی ببرید.

اندازه قیف شما نباید بیش از حد بزرگ باشد زیرا کار شما را سخت می کند. که البته اینکار تا حدی به اندازه ی کیسه  پلاستیکی که کار را با آن شروع می کنید وابسته است. برای اینکه کار شما تمیز تر در بیاید از گوشه راست کیسه پلاستیکی که زاویه 90 درجه دارد شروع به برش زدن کنید.

.

منبع : arayeshgari.com


تبلیغات