آکاایران: آرایش به رنگ سال 2018

رنگ آرایش سال 2018 رنگ اصیل اشرافی رمز و راز های پیچیده ای در خود دارد و بسیار رنگ آرامش دهنده ای است و به توصیه نمناک از این رنگ برای آرایش در فصل های بهار و تابستان بیشتر استفاده کنید تا زیبایی خاصی به چهره شما ببخشد.

استفاده از رنگی که در هر سال مد می شود، شما را به روز و مطابق با فشن نشان می دهد. هرچند که باید در انتخابها چه برای لباس و چه برای آرایش دقت کرد. رنگ سال 2018 رنگ بنفش یا ویولت، رنگی دلپذیر و سرشار از انرژی که به خوبی می تواند در آرایش چهره شما جلوه کند. نمناک به شما می گوید چطور از رنگ سال در آرایش استفاده کنیم.

سایه چشم بنفش

اگر اهل آرایش چشم با سایه هستید، برای سال نوین پالت رنگی خریداری کنید که ترکیبی از رنگهای بنفش را داشته باشد. هرچند پیش از اینکه بخواهید چشم را آرایش کنید باید اشتباهاتی که هنگام آرایش چشم مرتکب می شوید را نیز بدانید تا بهترین آرایش چشم را داشته باشید. بهتر است اگر آرایش چشم ترکیبی دارید، رنگ بنفش را کنار رنگهای خنثی یا نقره ای روشن استفاده کنید تا ترکیب بهتری ایجاد شود.

آرایش

آکاایران: آرایش صورت، چشم و لب به رنگ سال 97

آرایش چشم رنگ سال 2018

گر سایه ای می خواهید که بسیار جذاب باشد و پر زرق و برق، از طیف رنگ های بنفش در سایه چشم تان استفاده کنید و سعی کنید از ترکیب تیره رنگ بنفش بیشتر استفاده کنید تا سایه چشم شیک تری داشته باشید.
 
لاک بنفش بزنید
رنگ بنفش رنگی قدرتمند و مجلل است، این رنگ دستان شما را شیک و دلپذیر نشان میدهد. اگر اهل هماهنگ کردن رنگ لاک و لباس هایتان هستید می توانید پیراهنی مشکی با لاک بنفش همراه کنید یا لاک را با کیف یا کفشتان ست کنید تا شیک و زیرک دیده شوید. در هوای سرد سال از بنفش تیره و در فصلهای گرم از بنفش روشن برای لاکتان استفاده کنید.
 
آرایش

آرایش ناخن رنگ سال 2018

رژ لب در رنگ بنفش انتخاب کنید
شاید تا به امروز انتخاب این رنگ برای رژ لب کمی دشوار بوده، اما با معرفی رنگ بنفش بعنوان رنگ سال 2018 با آسودگی بیشتر، رژ لبی در رنگ بنفش انتخاب کنید. رژ لب مایع برای اینکه براق تر است و به لب حجم می دهد انتخاب بهتری برا خانمهایی است که لبهای باریک دارند.
 
آرایش

آرایش لب رنگ سال 2018

 ریمل رنگی بنفش استفاده کنید
یکی دیگر از لوازم آرایشی که کمتر استفاده می شود ریمل های رنگی است. معمولا همه ما بیشتر ریمل مشکی یا قهوه ای برای آرایش چشم استفاده می کنیم. اما استفاده از ریمل رنگی آن هم رنگ سال می تواند شما را متفاوت تر نشان دهد. اگر به یک مهمانی عصر یا دور همی دوستانه دعوت شده اید با لباسهای اسپرت ریمل بنفش بزنید و متفاوت باشید.
 
آرایش

آرایش چشم رنگ سال 2018

یادتان باشد که استفاده از رنگ سال، شما را آگاه از روند مد نشان میدهد، اما هرگز در استفاده از آن زیاده روی نکنید.
رنگ سال 2018 برای رنگ مو هم توصیه شده است که شما می توانید رنگ تیره آن را برای موهای خود انتخاب کنید و چهره ای متفاوت و زیباتر از قبل داشته باشید.

آرایش صورت، چشم و لب به رنگ سال 97

به رنگ سال 2018 آرایش کنید عکس
57
برگرفته از بانوی شهر - آرایشیک -/ح
.

منبع : namnak.com


تبلیغات