ماسک تخم مرغ

آکاایران: ماسک تخم مرغ و جوش سرسیاه از بین بردن جوش سرسیاه

آکاایران: جوش های سرسیاه که بیشتر روی بینی و در اطراف آن هست و به دلیل چربی صورت می باشد از جذابیت پوست می کاهد در این جا ماسک تخم مرغ و لیمو جوش سرسیاه از بین بردن جوش سرسیاه را آموزش می دهیم .

جوش های سرسیاه همان دانه های سیاه روی بینی و صورت تان است که مدتی است شما را کلافه کرده است. برای از بین بردن جوشهای سرسیاه می توان از مواد موجود در خانه استفاده کرد، تا چهره زیبایی داشته باشید.

جوش های سرسیاه یکی از انواع آکنه هستند. جوش های سرسیاه فولیکول هایی هستند که، منافذ آنها بیش از حد باز است. این منافذ با چربی ها و سلول های مرده پوست پر شده اند و در نتیجه یک واکنش شیمیایی، به اکسیده شدن ملانین در پوست منجر می شوند. راه های گوناگونی برای درمان جوش های سرسیاه وجود دارند. اما کلید هر روش درمانی، دوام و پشتکار است. هیچ یک از انواع آکنه را نمی توان یک شبه درمان کرد. اما استفاده از روش های صحیح و اصلاح الگوی زندگی به از بین رفتن این مشکل پوستی کمک بسیاری می کند.برای از بین بردن جوشهای سرسیاه می توان از مواد موجود در خانه استفاده کرد تا چهره زیبایی داشته باشید.

مواد لازم برای از بین بردن جوش های سر سیاه :
لیموی تازه: ۳ قطره
سفیده تخم مرغ: ۱ عدد
دستمال

طرز تهیه ماسک برای از بین بردن جوش های سرسیاه :
اول برای اینکه جوشهای سرسیاه نرم شوند، صورت را بخار میدهیم. به این طریق که یک قابلمه آب می جوشانیم، حوله را برروی سر می اندازیم، روی قابلمه خم شده یک مدت به آن شکل میمانیم. تخم مرغ و آب لیمو را مخلوط کرده به جوشهای سرسیاه میزنیم.رویش دستمال قرار میدهیم. ۲۰ دقیقه به همین شکل بماند، وقتی صورت را می شوئیم با یک لیف تیز ملایم نقاط سیاه را می سابیم. این ماسک را هفته ای ۲ بار استفاده می کنیم. دو هفته دیگر پوستتان براق و فاقد جوشهای سرسیاه است.

سایت ابانک : ماسک تخم مرغ و جوش سرسیاه از بین بردن جوش سرسیاه

.

منبع : ww.abanak.ir


تبلیغات