نکته های مهم صاف کردن موها با استفاده از اتوی مو!

آکاایران: نکته های مهم صاف کردن موها با استفاده از اتوی مو!

آکاایران: اگر مرتب از اتوی مو برای صاف کردن موهایت استفاده می کنی، مطمئناً روزهایی را تجربه کرده ای که موهایت آنطور که می خواهی حالت نمی گیرند و صاف نمی شوند. با این حال، ممکن است دلیل این مشکل، استفاده نادرست از وسایل صاف کردن موها باشد. در ادامه با "آکا" همراه باش نکته های مهم صاف کردن موها با استفاده از اتوی مو را به تو معرفی کند.

۱. درست آغاز کن!

هیچ وقت پیش از آنکه اتوی مو کامل گرم شده باشد، اقدام به صاف کردن موهایت نکن. همیشه مطمئن باش که اتوی مو دمای مناسبی دارد. دلیل این کار هم آن است که اتوی مو زمانی کار خود را به خوبی انجام می دهد که به خوبی گرم شده باشد. گرم نبودن اتوی مو می تواند منجر به حالت گرفتن موها پس از چند ساعت شود.

۲. تمیزکاری را فراموش نکن!

مطمئن باش که اتوی موی تو تمیز است و از آن به خوبی مراقبت می کنی. درست مانند دیگر وسایل، اتوی مو هم نیازمند مراقبت است، چرا که نفوذ گرد و غبار به داخل آن می تواند منجر به آسیب رسیدن به دستگاه شود.

۳. درست شانه کن!

پیش از اتو کردن موها، باید آنها را به خوبی شانه کنی. اگر موهایت بسیار حالت دارهستند، بهتر است شانه را همزمان با اتو روی موها بکشی. برای این کار، دسته مو را شانه کن و سپس اتو را روی آن بگذار، همانطور که اتو را به سمت پایین می کشی، شانه را بالای آن بگذار تا موهایت پس از خروج از اتو شانه شوند.

۴. از عقب شروع کن!

سعی کن همیشه اتو کردن موهایت را از عقب شروع کنی و سپس به آرامی به سمت جلوی موها بیایی. در حالت ایده آل، موهای جلوی سرت باید آخرین دسته ای باشد که اتو می کنی.

۵. دسته های ۴ سانتیمتری!

هر باری که موهایت را برای اتو کردن جدا می کنی، بهتر است دسته هایی که انتخاب کنی که عرض آنها بین ۴ تا ۵ سانتیمتر است. با این کار، تسلط بیشتری روی حالت پذیری موهایت داری که در نهایت باعث بهتر صاف شدن آنها می شود.

"آیا می دانی چگونه موها را به روش صحیح سشوار کنی؟" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات