چگونه از پیری زودرس پوستمان جلوگیری کنیم

آکاایران: چگونه از پیری زودرس پوستمان جلوگیری کنیم

آکاایران: ۱٫هر روز ضد آفتاب بزنید!
از آنجایی که نور آفتاب به عنوان اصلی ترین عامل پیری زودرس پوست شناخته شده است، زدن کرم ضدآفتاب به طور مرتب و روزانه یکی از کارهای مهمی است که برای جلوگیری از ایجاد لک و یا باز شدن منافذ پوست باید انجام دهید.

۲٫از کرم ضد چروک استفاده کنید.
کرم ضد چروک به ترمیم و نوسازی پوست و افزایش مقاومت آن در برابر عوامل مخرب کمک می کند. حتما نباید چین و چروک روی صورتتان ظاهر شده باشد تا استفاده از این کرم را شروع کنید. پیشگیری از پیری زودرس پوست همیشه بهتر از درمان عمل می کند.

۳٫از سنین پایین از کرم دور چشم استفاده کنید.
کرم دور چشم تنها مختص افراد سالمند نیست. هر کسی برای پیشگیری از ایجاد چین و چروک در ناحیه دور چشم ها و جلوگیری از پیری زودرس پوست دور چشم ها باید از کرم دور چشم استفاده کند. هر صبح بعد از بیدار شدن و هر شب قبل از رفتن به خواب کرم دور چشم بزنید.

۴٫از کرم پودر ضد چروک استفاده کنید.
افراد زیادی هر روز قبل از بیرون رفتن از خانه از لوازم آرایشی مثل کرم پودر استفاده می کنند. اگر قرار است بیشتر روز را با وجود مواد آرایشی روی پوست بگذرانیم، بهتر است از محصولاتی استفاده کنیم که جوانی و شادابی پوستمان را تهدید نکند. کرم پودر ضد چروک علاوه بر پوشاندن سطح پوست، از ایجاد چین و چروک پیشگیری می کند.

۵٫کرم محکم کننده صورت داشته باشید.
یکی از بزگترین تغییرات ظاهری که سن آدم را زیاد نشان می دهد، شل شدن و افتادگی پوست است. اگر از یک کرم محکم کننده پوست استفاده کنید، می توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.

۶٫همیشه یک مرطوب کننده صورت همراه خود داشته باشید.
داشتن یک مرطوب کننده صورت مخصوص نوع پوست خود باعث می شود پوست شما همیشه نرم و لطیف باقی مانده، و دیرتر آثار چروک را روی خود ثبت کند. یادتان باشد، پوست خشک و فاقد رطوبت شکننده است و خیلی زود آسیب می بیند.

منبع: پی ها

این پست مشکل شما را حل کرد ؟
بله۰
خیر۰

.

منبع : charekar.com


تبلیغات