آکاایران: ۱۸ مدل مو بامزه برای بچه ها

بهترین مدل مو برای بچه ها : چه در روزهای مدرسه و چه در عکس ها، چرا مدل موی بچه ها را تغییر ندهیم؟ تغییر دادن مدل موی بچه ها ممکن است سخت باشد، به همین دلیل چند تا از بهترین مدل موها را جمع آوری کرده ایم که شما و فرزندتان (دختر و یا پسر) هر دو خوشتان بیاید، فاقد اینکه بخواهید درباره آن بحث کنید. این مدل ها آنقدر مد روز هستند که فرزندتان هیجان زده می شود اما در عین حال آن قدر کلاسیک هستند که شما بعد از سال ها که عکس هایشان را می بیند افسوس نخورید.

مدل مو برای بچه

آکاایران: بهترین مدل مو برای بچه ها ( معرفی 18 مدل به روز و بامزه برای بچه ها )

ورزش می کنند ایده آل است چون جلوی چشمانشان نیست و بعد از ساعت ها کلاه به سر داشتن هم بد به نظر نمیرسد. موی کوتاه همچنین برای ماه های گرم سال مناسب است و باعث گرمای بیشتر نمی شود. شما و پسرتان این مدل را دوست خواهید داشت چون برای اینکه خوب به نظر برسد هیچ کاری نباید انجام دهید بنابراین می تواند از تخت بیرون بیاید و برود.

مدل مو برای بچه

۹- مدل مو نابغه

گیس بافت های معمولی را با این مدل راحت جایگزین کنید. این مدل مخصوصا برای موهای بلندتر فوق العاده است چون آنها را از روی شانه ها جمع می کند. موها را در پایین و وسط به قسمت مساوی تقسیم کنید. هر بخش را با یک کش محکم کنید اما در آخرین دور، تنها نیمی از موها را بیرون بکشید به طوری که یک حلقه ایجاد شود. حلقه را به دور خود بپیچید (در صورت لزوم) به این ترتیب موهای شل به سمت بالا می آید. برای داشتن حلقه تنگ تر که مدت طولانی تری دوام دارد، حلقه را خیلی کوچک کنید و مو های شل اطراف را به سمت بالا جمع کنید. یک تل یا سنجاق برای تکمیل آن استفاده کنید.

مدل مو برای بچه

۱۰- مدل مو مرد عصبی

موهای پسرتان را در قسمت بالا کمی بلندتر نگه دارید تا این مدل شیک را ایجاد کنید. ظاهر کلاسیک برای همه مناسب است و به تلاش زیادی احتیاج ندارد. به سادگی، کمی آب و اسپری به موها بزنید و یک فرق بزرگ باز کنید و با برس مو، موها را از هر دو طرف به عقب برانید. کلید این کار این است که موها را، مانند کاری که با شانه می کنید به سمت پایین برس نزنید که تخت شوند. برس مو اجازه می دهد موها را به بالا کشیده و به آنها حجم دهید. دوباره کمی اسپری موی بزنید تا موها شکل درستی بگیرند.

مدل مو برای بچه

۱۱- مدل مو مدل گلدار

سریع ترین و ساده ترین راه برای حالت دادن به موهای دخترها چیست؟ یک کلیپس خیلی بزرگ مثل تل گلدار. این کار مثل رژ لب قرمز است برای زمانی که خسته هستید. حواس را پرت می کند! پس اگر وقت ندارید و نمی توانید موهای او را برای عکس گرفتن فر کنید. (یا حتی به همین دلیل نمی توانید آنها را برس بزنید) تنها یک تل یا یک گیره سر بردارید و احتمالا هیچ کس متوجه ماجرا نخواهد شد. زیورآلات مو همچنین برای موهای کوتاه که در عقب جمع نمی شوند نیز عالی هستند. در روز زمانی که وقت دارید، برخی قسمت ها را فر کنید تا جذابیت بیشتری به ظاهر او بدهید.

مدل مو برای بچه

۱۲- مدل مو رفیق

پسرتان فرهای کوچک روی موهایش دارد؟ این مدل آنها را عالی نشان می دهد. موی جلوی پیشانی را به کنار بزنید و تنها به فاصله چند انگشت بالای ابروها کوتاه کنید. چون از جلو به عقب به صورت نوک تیز می ایستند، کناره ها از گوش هایش بلندتر بوده و همین طور که به عقب می روند بلندتر می شوند. برای حالت دادن کمی موس به نوک آنها بزنید. این کار کمک می کند که فرها مشخص تر شوند و مرتب مانده و وز نکنند. این مدل به زیبایی رشد می کند و بنابراین زمان بیشتری طول می کشد تا لازم شود او را به آرایشگاه ببرید.

مدل مو برای بچه

۱۳- مدل مو مد روز

برای موهای لخت که به نظر می رسد نمی خواهند هیچ مدل فر یا حالتی را نگه دارند، این مدل ماهرانه مناسب است. قد دقیقا تا چانه و چتری های بالای ابروها به آن حالتی گستاخانه داده که منحصر بفرد است فاقد اینکه نیاز به هیچ محصول یا زیوری داشته باشد. وقتی می خواهد برای بازی یا ورزش چتری ها را کنار بزند، کافی است آنها را کنار زده و با کلیپس یا سنجاق محکم کنید. با این روش ساده مقداری جذابیت به آن اضافه می کنید فاقد اینکه به ابزار داغ نیاز داشته باشید. این مدل همچنین با یک تل روی آن عالی به نظر می‎ رسد.

حتما بخوانید :  بهترین مدل مو برای بستن و بافت مو 110 مدل با آموزش

مدل مو برای بچه

۱۴- مدل مو تارهای زنده

این مدل موی رو به بالا برای نازک نارنجی ها نیست. اگر پسرتان دوست دارد در حمام وقت بگذارد تا موهایش را این شکلی کند، این مدل برای اوست! به سادگی به آرایشگر بگویید کناره ها را بزند و سپس قسمت بالا را حدود ۲ اینچ بزند. از یک ژل قوی استفاده کنید و با انگشت موها را به بالا بکشید یا همه به این صورت سر بالا بایستند. حتی می توانید ژل را در کوله اش بگذارید و او را به مدرسه بفرستید که اگر لازم شد در زنگ تفریح در دستشویی آنها را مرتب کند. فقط مجموعه کلاه هایش را برای روزهایی که احساس تنبلی می کند در دسترس داشته باشید.

مدل مو برای بچه

۱۵- مدل مو تازه کار

چه کسی گفته مدل باب فقط برای مادرها است؟ ما این مدل کلاسیک را برای همه سنین مخصوصا دخترها می پسندیم. قد تا چانه ساده و موقر است و نیازی به حالت دادن خاصی ندارد. برای همه انواع و بافت های مو مناسب است و مخصوصا وقتی با یک زیور بامزه تکمیل شده باشد قابل تحسین است. به نظر ما فر کردن نوک موها یا اتو و کنار زدن و پیچ دادن آن خیلی دوست داشتنی است. با گره زدن یک روبان به شکل منحنی و چسباندن آن به یک سنجاق یا گیره، خودتان یک گل سر درست کنید. همچنین می توانید سنگ یا چیزهای دیگر بچسبانید تا شخصیت او را نشان دهید.

مدل مو برای بچه

۱۶- مدل مو دبستانی

می خواهید برای اولین بار موهای پسرتان را کوتاه کنید؟ این مدل کلاسیک می تواند برای شروع به آرایشگر ایده خوبی بدهد. کناره ها کمی کوتاه تر و بالای سر به اندازه کافی بلند که می توان آنها را برس کشید اما نه آن قدر بلند که ژولیده به نظر برسد. این مدل برای اولین بار انتخاب خوبی است وقتی می خواهید مطمئن قدم بردارید. همچنین به این دلیل که به محصولات حالت دهنده نیاز ندارد عالی است. به سادگی آنها را وقتی هنوز مرطوب هستند به سمت عقب شانه کنید، به این ترتیب به همان شکل خشک می شوند. اگر می دانید در زمین بازی ممکن است موهایش آشفته شوند، می توانید از کمی اسپری مو یا ژل برای نگهداشتن آنها استفاده کنید.

مدل مو برای بچه

۱۷- مدل مو محبوب معلم

با این مدل ساده، دهه شصت را یادآوری کنید. وقتی برای فر کردن موها زمان ندارید اما او می خواهد کار متفاوتی انجام دهد، این تل مو را امتحان کنید. به سادگی با یک اتوی مو یا سشوار و برس، نوک موها را به سمت بیرون و بالا حالت دهید. این برای وقتی قد موها تا شانه ها یا کوتاه تر است، مناسب تر است، چون موهای بلند تمایل دارند به پایین بیفتند، بنابراین خیلی دوام نمی آورد. یک تل پهن به رنگ روشن بگذارید تا واقعا سبک دهه شصت را نمایش دهد و موها را سرجایشان نگه دارد. این همچنین گزینه خوبی برای هالوین است.

مدل مو برای بچه

۱۸- مدل مو دلقک کلاس

این مدل شبیه به مدل «دبستانی» یک مدل کلاسیک است که می تواند با کمی ژل به شکل های مختلفی حالت داده شود. اگر پسرتان می خواهد موهایش را تا اندازه های بلندتر نگه دارد، این مدل روش خوبی است! این حالت با هر مدلی که موی روی سر کمی بلندتر است قابل انجام است. به سادگی، اندازه یک نخود از یک ژل قوی برداشته، آن را بین انگشتانتان گرم کنید. سپس انگشتان را بین موهای نیمه جلوی سر بکشید و بیشتر ژل را به نوک موها بزنید به طوری که بلندتر بایستند. کمی ژل بیشتر برای نگهداشتن حالت اضافه کنید.

.

منبع : shahrematlab.com


تبلیغات