نمدی های خلاقانه

آرایش

آکاایران: طرح های خلاقانه از انواع کیف نمدی آرایش

آکاایران: کیف نمدی آرایش برای سروسامان دادن به ملزومات آرایشی خانم ها بسیار مناسب است. طرح های زیادی برای کیف های آرایشی وجود دارد که می توانید از آنها برای دوخت کیف آرایشی خود ایده بگیرید.

رسالت کیف‌ لوازم آرایش نظم و ترتیب دادن به وسایل و ملزومات آرایش است. خانم‌ها عموماً ترجیح می‌دهند کیف‌های بزرگ و جادار را برای این کار انتخاب کنند تا همه وسایل به راحتی در آن جا شوند و از طرفی پیدا کردنشان هم سخت نباشد. اما گاهی برای مسافرت‌های کوتاه یا رفتن به مهمانی جابه‌جا کردن این کیف‌های بزرگ اصلاً ساده نیست.
مدتی است که انواع کیف‌های نمدی آرایش با اندازه‌های کوچکتر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌ است. گرچه این کیف‌ها کوچک و سبک هستند اما به راحتی تعداد زیادی از لوازم آرایشی را در خود جا می‌دهند و به سامان دادن محتویات کیف خانم‌ها کمک می‌کنند؛ اگر هم کمی‌ خلاقیت در طراحی و دوخت این کیف‌ها به خرج داده شود چه بهتر! در ادامه تصویر از چند نمونه کیف‌های نمدی آرایشی آورده شده است، می‌توانید از این الگوها برای دوخت ایده بگیرید.

مدل کیف‌های نمدی آرایشی

در ادامه طرح‌هایی از درون و بیرون کیف‎های آرایشی مشاهده می‌کنید.
 

آرایش

یک کیف فانتزی با حاشیه گلدار

آرایش

کیف دلپذیر و بسیار ساده 

آرایش

یک کیف رنگارنگ

آرایش

چند مدل رنگارنگ دیگر از کیف نمدی آرایش

آرایش

یک مدل گلدوزی شده

آرایش

کیف ترکیبی 

آرایش
 
استفاده از رنگ‌های خاص

آرایش

طراحی مناسب درون کیف برای براش‌ها و مدادها

آرایش

طرح بیرونی همان کیف

آرایش

یک طراحی ارگونومیک!

آرایش

طراحی داخلی کیف با تعبیه جای براش و مداد

 

امیدواریم از این طرح‌های کیف نمدی آرایش برای دوخت یک کیف زیبای کوچک آرایشی استفاده کنید اما قبل از آن این مطلب را نیز ببینید: آموزش ساخت کیف آرایش در منزل ویدیو.

همچنین اگر ایده یا نظری دارید آن را با ما و سایر مخاطبان ستاره در بخش نظرات در میان بگذارید. 

گروه آرایش و زیبایی ستاره  

.

منبع : setare.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دوخت کیف ارایش نمدی , نمدی های خلاقانه


تبلیغات