چگونه ناخن های مان را سفید کنیم

آکاایران: چگونه ناخن های مان را سفید کنیم

آکاایران: ۱٫یک مسواک که برای کار دیگری استفاده اش نمی کنید بردارید. مقداری خمیردندان سفید کننده
روی مسواک بزنید. ناخن هایتان را با مسواک کامل بشویید و برس بکشید! خوب آبکشی کنید و دوباره این اعمال را تکرار کنید. برای نتیجه ی ماندگار هفته ای یکبار این کار را تکرار کنید.
۲٫چند گوش پاک کن را به پرواکسید هیدروژن ۳٪ آغشته کنید. پرواکسید را با کمک گوش پاک کن روی ناخن هایتان بمالید. دقت کنید پرواکسید را به پوستتان نزنید. حالا بگذارید کاملا خشک شود.
۳٫دو قرص تمیز کننده ی دندان مصنوعی را در کاسه ی کوچکی از آب حل کنید. ناخن هایتان را در این محلول ترکیبی برای ۵ دقیقه بخیسانید. برای نتیجه ی مطلوب هفته ای یکبار این کار را تکرار کنید.
۴٫در یک کاسه ی کوچک، یک قاشق سوپ خوری پرواکسید هیدروژن و ۳ قاشق سوپ خوری جوش شیرین را باهم ترکیب کنید. این ترکیب، شکلی خمیری به خود می گیرد. با گوش پاک کن اندازه ی مناسبی از این خمیر را زیر و روی سطح ناخن ها قرار دهید. بگذارید ۳ تا ۵ دقیقه روی ناخن هایتان بماند و سپس خوب آبکشی کنید. هفته ای یک بار این عمل را تکرار کنید.
۵٫لیمو ترشی را برش بزنید و برش ها را در کاسه ای محتوی آب گرم بریزید. ناخن هایتان را برای ۵ دقیقه در آب و لیمو خیس کنید. همچنین می توانید گوش پاک کنی را به آب لیموی غلیظ آغشته کنید و روی ناخن هایتان بمالید. حواستان باشد اگر زخم بازی در انگشتانتان دارید این کار را انجام ندهید!

چند توصیه برای سفید ماندن ناخن ها:

  • با یک لاک پاکن ناخن های خود را تمیز کنید.به طور منظم ناخن های خود را مرتب کنبد و سوهان بکشید.هرگز از لاک های بی کیفیت استفاده نکنید.
  • در هنگام ظرف شستن و استفاده از مواد شوینده حتما از دستکش استفاده کنید.
  • اگر کمبود کلسیوم دارید سعی کنید بیشتر شیر بخورید تا دارای ناخن های سالم و دلپذیر شوید.

منبع : کانال مراقبت پوست و مو ، لایت مد

این پست مشکل شما را حل کرد ؟
بله۱
خیر۰

.

منبع : charekar.com


تبلیغات