,آموزش آرایش

آکاایران: آلبوم تصاویر آرایش لب با رژ لب هایی به رنگ های مدرن و نوین

آرایش لب

آکاایران: گالری تصاویر آرایش لب مدرن: رژ لب های متالیک و شیوه بزرگ تر نشان دادن لب ها

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: کشیدن خط لب کمی خارج تر از مرز لب ها و استفاده از رنگ های متالیک گوشتی، ترفندی عالی برای بزرگ و گوشتی تر نشان دادن لب ها است.

,آموزش آرایش
آرایش لب

گالری تصاویر آرایش لب مدرن: رژلب متالیک و هایلایت برای لب های باریک

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: برای پهن و گوشتی نشان دادن لب ها، از یک رژ لب متالیک به همراه هایلایت وسط لب ها و خط لب تیره استفاده کن.

,آموزش آرایش
آرایش لب

گالری تصاویر آرایش لب مدرن: رژ لب و خط لب های مات

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: یکی از جذاب و محبوب ترین مدل های میکاپ لب، استفاده از خط لب و رژ لب با رنگ مات ولی ملایم با تونالیته متناسب با رنگ لب ها است.

,آموزش آرایش
آرایش لب

گالری تصاویر آرایش لب مدرن: رژ لب های مایع مات

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: روش جذاب و نوین دیگر برای میکاپ لب ها، استفاده از انواع رژ لب های مایع با رنگ های مات متناسب با زمینه رنگی میکاپ صورت است.

,آموزش آرایش
آرایش لب

گالری تصاویر آرایش لب مدرن: رژ لب های جامد و براق

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: استفاده از رنگ های روشن و براق با تونالیته های رنگی ملایم، از دیگر سبک های جذاب میکاپ لب ها است.

,آموزش آرایش
آرایش لب

گالری تصاویر آرایش لب مدرن: میکاپ لب نوین

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: این تکنیک میکاپ لب ها به ویژه برای خانم هایی که لب های پهن دارند، مناسب است. استفاده از رنگ های براق به شکل آبرنگی که رفته رفته از وسط لب ها به سمت خارج کمرنگ می شوند، می تواند لب ها را کوچک تر نشان د

,آموزش آرایش
آرایش لب

گالری تصاویر آرایش لب مدرن: آرایش متالیک با رژ لب های اکلیلی

گالری تصاویر آرایش لب با تکنیک ها و رنگ های نوین: میکاپ یکدست لب ها با لاک لب های براق و اکلیلی، ظاهر بسیار جذابی به لب ها می دهد.

ایده های آرایش ملایم و دلپذیر برای جذابیت طبیعی

,آموزش آرایش
برای برجسته کردن زیبایی طبیعی چهره جذاب خود، پیشنهاد "یاسمن" را ببین. در این گالری، ایده های آرایش ملایم و دلپذیر برای نمایش دادن زیبایی طبیعی چهره تو را جمع کرده ایم. برای جذابیت بیشتر خودت، این تصاویر آرایش ملایم و دلپذیر را تماشا کن.

با گرایش های آرایشی هفته های مد پاییز ۲۰۱۷ آشنا شو!

,آموزش آرایش
حالا که داریم به فصل پاییز نزدیک می شویم، بهتر است کم کم خودت را برای این فصل و گرایش های زیبایی و مد آن آماده کنی. به همین دلیل، امروز "یاسمن" گرایش های آرایشی پرطرفدار هفته های مد پاییز ۲۰۱۷ را به تو نشان می دهد.

آرایش لب نقش مهمی در زیبایی چهره دارد و باید به تکنیک های آرایش این جزء از صورت توجه زیادی کرد. البته که به کار بردن رنگ های مدرن نیز در آرایش لب اهمیت قابل توجهی دارد. به همین منظور، ما امروز این گالری تصاویر آرایش لب را با استفاده از رژ لب هایی به رنگ های مدرن برای تو گرد آورده ایم.

"مهم ترین نکات برای داشتن آرایش لب دلپذیر" را اینجا بخوانید.

این آلبوم تصاویر آرایش لب با تکنیک های ساده و رنگ های به روز و نوین را برای میکاپ خاص زمستانی خود ورق بزن تا زیباترین مدل ها را ببینی.

.

منبع : yasaman.com


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات