پیاز موی آسیب دیده

موی آسیب دیده

آکاایران: درمان موی آسیب دیده با آب پیاز

آکاایران: دانستنی هایی درباره آب پیاز و اثرات مفید آن بر پوست ، بازیگران هالیوودی راز سلامتی موی خود را استفاده از آب پیاز بیان کرده اند در این جا شما را آشنا می کنیم با درمان موی آسیب دیده با آب پیاز .

متخصصین امراض پوستی می گویند که اثر مخرب بر روی پوست سر معنایی ندارد. از طرفی، موی درخشان و سالم نیز یکی از خواسته های هر شخصی است.

اگر به فکر داشتن موهای درخشان، ضخیم، بلند و براق هستید، ما می توانیم راه حلی طبیعی را به شما معرفی کنیم. این روش فاقد نیاز به هیچ ماده شیمیایی به دست می آید.

بسیاری از افراد معتقدند که درمان موهای آسیب دیده توسط پیاز قرمز بسیار موثر بوده و چندین تن از بازیگران هالیوودی نیز از این روش استفاده می کنند. متخصصین امراض پوستی نیز می گویند که این روش هیچ نوع اثر مخربی بر روی پوست سر ندارپد.

پیاز سرشار از سولفور است و به همین دلیل یک ماده استثنایی محسوب می شود. سولفور نیز تولید کلاژن در بدن را تحریک کرده و در نتیجه رشد مو سرعت می گیرد.

کسانی که از این روش استفاده کرده اند، می گویند که نتیجه استفاده از آب پیاز قرمز در عرض یک ماه مشخص می شود.

طرز تهیه و نحوه مصرف آن نیز ساده است. کافی است چهار پیاز متوسط را رنده کرده و آب آن ها را بگیرید. سرتان را به مدت ۱۵ دقیقه با آب پیاز ماساژ دهید. اگر عجله ندارید اجازه دهید تا آب پیاز یک ساعت بر روی سرتان باقی بماند.

پس از ماساژ سر با آب پیاز، سرتان را مطابق معمول شسته و از نرم کننده مو استفاده کنید. ماهی دو مرتبه این کار را انجام دهید. نگران نباشید، موهایتان بوی بدی به خود نمی گیرد.

درمان موی آسیب دیده با آب پیاز

.

منبع : ww.abanak.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پیاز موی آسیب دیده


تبلیغات