ماسک های خانگی

آکاایران: آرایش مو | ماسک های خانگی برای از بین بردن وز مو

آکاایران:  

قابل توجه خانم هایی که موهای فر دارید و وقتی از حمام می آید موها وز می شود و به راحتی نمی توانید موهای خود را آرایش کنید در این جا شما را آشنا می کنم با ماسک های خانگی برای از بین بردن وز مو .

برای موهایتان ماسک مخصوص درست کنید: استفاده از ماسک های خانگی می تواند موها را ترمیم، قوی و نرم کند. همچنین این ماسک ها برای موهای وز کرده هم عالی هستن. یک موز را له کرده و یک چهارم فنجان روغن زیتون و دو قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید. حالا این ماسک را روی موهای وز گذاشته و اجازه دهید برای نیم ساعت بماند. بعد موها را خوب بشویید.
درمان با روغن زیتون داغ: به جای اینکه برای صاف کردن مو به سراغ سالن های زیبایی بروید، می توانید از روغن زیتون استفاده کنید. چند قاشق روغن زیتون را گرم کنید (مراقب باشید که خیلی داغ نشود). حالا آن را روی موهای وز به خوبی ماساژ داده و با یک حوله سر را بپوشانید و اجازه دهید چند دقیقه بماند. بعد موها را خوب بشویید.

به جای حوله از تی شرت استفاده کنید: بیشتر اوقات موهای خیس به دلیل استفاده از حوله وز می کنند. پس به جای حوله از یک تی شرت قدیمی نرم برای خشک کردن موها استفاده کنید.

تا جایی که امکان دارد از مواد طبیعی برای رفع برخی مشکلات مو جلوگیری کنید .

.

منبع : ww.abanak.ir


تبلیغات