درشت کردن چشم با آرایش

آکاایران: آموزش تصویری درشت کردن چشم با آرایش

آکاایران: چشم هایی ریز دارید و می خواهید با آرایش آن را درشت و جذاب جلوه بدهید در این مطلب آرایشی سایت ابانک آموزش تصویری درشت کردن چشم با آرایش را نشانتان می دهیم .

آموزش تصویری درشت کردن چشم با آرایش مرحله به مرحله با تصویر با ما باشید .

درشت کردن چشم با آرایش

با استفاده از برس سایه چشم یک لایه دیگر از همان سایه روشن قبلی روی پلک بالا از مژه تا استخوان زیر ابرو بکشید تا همه رنگها با هم یکد ست شود

درشت کردن چشم با آرایش

با یک تکه پنبه رنگهای اضافی دور و بر را پاک کنید و پنبه را با ملایمت (مثل حالت گردگیری) زیر چشم بکشید تا اضافه رنگهایی که احیانا از بالا ریخته  از روی صورت جمع شود.

درشت کردن چشم با آرایش

اگر مژه هایتان مستقیم یا رو به پایین است قبل از زدن ریمل از فر مژه استفاده کنید. ولی اگر مژه رو به بالا دارید کافیست با پس و پیش مالیدن برس ریمل به ریشه مژه آن را کمی فر دار کنید. این کار مژه ها را از هم جدا می کند تا ریمل یکد ست بخورد. برای مژه های پایین اول پس از در آوردن برس از محفظه با دستمال کاغذی ریمل اضافی را از روی برس ریمل پاک کنید  بعد با نوک برس خیلی کم ریمل به مژه های پایین بمالید.

درشت کردن چشم با آرایش

اگر ابرو هایتان کم پشت یا توخالی است با یک مداد همرنگ ابروی خودتان نقاط خالی بین ابرو را پر کنید. مراقب باشید خط اضافی زیر یا بالای ابرو نکشید. در انتها با برس ابرو ابروها را برس بکشید.

اگر سوالی درباره این نوع آرایش دارید با ما در میان بگذارید .

.

منبع : ww.abanak.ir


تبلیغات