ماسک مو

آکاایران: روش تهیه ماسک مو طبیعی و آسان

آکاایران: ماسک موی معجزه گر

داشتن موهایی دلپذیر و سالم آرزوی همه خانمهای ایرانی هست !این آرزو و خواسته با مراقبت های صحیح از مو بدست می آید .استفاده از شامپوی مناسب ،عدم استفاده زیاد از اتو مو و…همه و همه در سالم نگه داشتن مو بسیار موثر است.

اما یکی از آسانترین و بهترین راهها برای تقویت موها استفاده از ماسکِ مو هست.ماسک موهای زیادی در بازار موجود میباشد، ولی ماسک مویی که  در این قسمت ازسایت میهن تاز به شما معرفی میکند ماسک مویی طبیعی و آسان است که مو ی شما را حسابی تقویت می کند.

برای درست کردن این ماسک مو به مواد زیر نیاز دارید:

روغن نارگیل (اصل)+کپسول ویتامین ای+زرده تخم مرغ+روغن زیتون

بنا بر گزارش میهن تاز نخست بسته به اندازه موهایتان روغن نارگیل را در ظرفی بریزید(بهتر هست روغن را گرم کنید)،سپس محتوی سه کپسول ویتامین ای را (کپسول را با نوک چاقو سوراخ کنید و مایع روغنی شکل آن را خارج کنید)را به روغن اضافه کنید و خوب بهم بزنید.

زرده تخم مرغ و روغن زیتون را بسیار هم بزنید و به موادِقبل اضافه کنید.حال با استفاده از برسِ مخصوص رنگ مو یا حتی با دست،تمامی موی سر خود را آغشته به ماسک کنید.

حداقل سه ساعت قبل از حمام رفتن این ماسک را بگذارید.میتوانید با یک پلاستیک سر خود را بپوشانید.در حمام موهای خود را با شامپوی مناسب مو ،ترجیحا از برندهای داو یا کلیِر یا اورآل شستشو دهید.

به وضوح متوجه نرمی و لطافت و تغذیه موهایتان خواهید شد.هفته ای دو بار از این ماسک استفاده کنید.

.

منبع : mihantaz.com


تبلیغات