راه های طبیعی برای تقویت ابروها

آکاایران: راه های طبیعی برای تقویت ابروها

آکاایران: مخلوط جادویی برای رشد ابرو

 خالی شدن ابروها و کم پشت شدن آنها یکی از مشکلات به غایت سخت هست که به خاطر افراط کردن در استفاده از محصولاتی که برای ابرو استفاده می شود و یا به خاطر تمیز کردن به طور مداوم و یا این که به دلیل عدم تغذیه مناسب و بسیاری از اسباب دیگر به آن دچار می شویم.

رشد ابرو

و سعی تمام خانم ها بر این است تا یک ابروی مثال زدنی و پرپشت دارا باشند اما به خاطر عدم تعادل هورمونی و اسبابی که بالا ذکر شد منجر به داشت

یک ابرو کم پشت و توخالی می شود لذا در این قسمت از سایت میهن تاز به بعضی از راه های طبیعی که جهت رشد و نمو مو در ناحیه ابروها کمک میکنداشاره شده است.پس تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

آب پیاز

پیاز غنی از گوگرد است و گذاشتن آب پیاز تازه روی ابرو موجب بهتر شدن گردش خون در آن ناحیه خواهد شد و موجب رشد و نمو مو در آن ناحیه خواهد شد از ضعیف بودن موهای ابرو هم راحت خواهید شد.

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

روغن کرچک

روغن کرچک امتحان خودش را در طول مدت زمان ها پس داده و برای داشتن ابروهای ضخیم تر و کامل تر مورد استفاده واقع می شده است . هر شب مقداری روغن کرچک بر سر انگشتان خود بمالید و روی ابروها بکشید و فردا صبح بشورید و به همین منوال انجام دهید تا تغییرات شگفت انگیزی را در ابروها خواهید مشاهده کنید.

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

روغن نارگیل

یکی از مهمترین روغن ها ، روغن نارگیل می باشد که برای رشد ابروها و پرپشت کردن ابروها مناسب است که بعد از مدتی تاثیرش را خواهد گذاشت مخصوصا با اضافه کردن شیر نارگیل به روغن آن که در رشد و نمو موی ابرو کمک می کند.

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

روغن زیتون

از روغن زیتون هم می توانید هر شب قبل از خواب برای ابروها استفاده کنید با توجه به فواید منحصر به فردش در رشد و نمو ابروها و ضخیم تر کردن ابروها تاثیر فراوانی خواهد داشت و روغن زیتون رو قبل از خواب روی ابروها بمالید و خوب ماساژ بدهید

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

شیر

پروتئینها و ویتامین های موجود در شیر تغذیه مناسبی برای ریشه موی ابرو هستند شما می توانید یک پنبه را آغشته به شیر کرده و روی ابرو بمالید این عمل در سرعت رشد موی ابرو کمک می کند.

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

آلوئه ورا

ابروها را با مقداری از آلوئه ورا ماساژ بدهید سپس بگذارید تا خشک شود برای درمان پوست و رشد ابرو مناسب است.

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

پرتقال و نارگیل و لیمو

مخلوط پزتقال با روغن نارگیل و پوست لیمو را درست کنید و در شیشه ایی نگهدارید و هر شب قبل از رفتن به رختخواب از آن به ابرو خود بمالید در رشد ابرو کمک می کند.

راه های طبیعی برای تقویت ابروها

دانه شنبلیله

از فواید دانه شنبلیله استفاده کنید می توانید پودر شنبلیله را با روغن بادام مخلوط کرده و گاهی روی ابروها قرار دهید و سپس با آب ولرم بشورید این مخلوط یک غذای مناسب برای پوست به حساب می آید و جهت تقویت پیاز موی ابرو مناسب است.

.

منبع : mihantaz.com


تبلیغات