آرایش

آکاایران: پاییز و آرایش های نوین

آکاایران: پاییز و آرایش های نوین

برای شمایی که عاشق تنوع در آرایش و البته پیروی از مد هستید نکاتی جالب از نوین ترین روند آرایشی در ادامه این مطلب از فراناز جمع آوری شده است.

 

آرایش

 

ابروهای پرپشت و به هم ریخته

ابروهای بیش از اندازه پر پشت و گاهی شاید به هم ریخته هرگز جالب به نظر نمی رسند و برای توضیح بیش تر باید گفت که در اینجا منظور ابروهایی است که به تازگی به ابروهای شبیه پر (feather like ) مشهور شده اند. همانطور که در کار برندهای مانند بربری و الی ساب دیده شده، کمی پر پشت و به بالا شانه زده کاملاً به روز و پرطرفدار است. این شانه زنی به سمت بالا حالتی طاق مانند ایجاد کرده و کمی طبیعی تر و وحشی به نظر می رسد. برای رسیدن به این نوع ابرو، مداد ابرو را کمی نامرتب و مانند موهای طبیعی ابرو بکشید و انتهای ابروهایتان را به سمت بالا شانه کنید.

گونه های طبیعی و شاداب

در این فصل سعی کنید کمی از سایه بندی صورت خود فاصله بگیرید و به جای آن رژ گونه های صورتی از کیف های آرایشی بیرون آورده و استفاده کنید. توجه کنید که صورتی بسیار کم رنگ و روشن مد نظر است. فقط مقدار کمی رژگونه صورتی کم رنگ روی گردی گونه ها بزنید تا کمی شاداب به نظر برسید و زیاده روی نکنید. این گونه های طبیعی و شاداب در فشن شوهای برندهای مشهوری همچون بی سی بی جی (BCBG) و رلف لورن دیده شده اند.

 

آرایش

 

رژ لب های قرمز

لب های قرمز هرگز از مد خارج نمی شوند اما امسال فشن شوهای دالجه اند گابانا و سلین از استفاده هرچه بیشتر از این نوع رنگ خبر می داد. پس اگر طرفدار رژلب های بسیار قرمز و هیجان انگیز هستید حتماً از این مد پیروی کنید.

لب های تیره

به سالهای دهه 90 میلادی فکر کنید. رنگ های کبود، تیره و آجری در آن سالها بسیار پرطرفدار بودند. یک رژلب آجری یا شرابی تیره انتخاب کنید و آرایشی مناسب امسال و حتی دهه 90 داشته باشید. این آرایش در فشن شوهای مارک جکوبز به چشم می خورد.

 

آرایش

 

سایه های برنز برای چشم ها

این همان سایه های دودی است که به رنگ برنز تبدیل شده و این مدل سایه روی صورت تمام مدل ها دیده می شود. به سادگی یک سایه برنز انتخاب کنید و آن را از بالای مژه ها تا پایین ابروها ادامه دهید و سعی کنید خط سایه به هیچ عنوان مشخص نشود و کاملاً طبیعی به نظر برسد.

 

آرایش

 

خط چشم های گرافیکی

از خط چشم های نرمال و همیشگی فاصله گرفته و کمی به خط چشم های گربه ای و طرح دار نزدیک شوید. خط چشم هایی با گوشه های بلند وپهن در حال حاضر بسیار پر طرفدار و جذاب هستند.

 

آرایش

 

تاکید بر رنگ های براق

سعی کنید با استفاده از سایه ها و دیگر لوازم آرایشی براق به آرایش خود حالتی شفاف و چشمگیر بدهید. امسال استفاده از لوازم آرایشی براق و سایه های طلایی و نقره ای پر از اکلیل بسیار پرطرفدار است. به عنوان راهنما از فشن شوهای برندهای مشهوری مانند مارا هافمن و زک پوزن استفاده کنید.

.

منبع : faranaz.com


تبلیغات