در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آرایش جدید صورت با سبک کانتورینگ معکوس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آرایش جدید صورت با سبک کانتورینگ معکوس
آرایش جدید

آکاایران: آرایش نوین صورت با سبک کانتورینگ معکوس

آکاایران: ما امروز قصد داریم تو را با یک شیوه مدرن آرایش نوین صورت به نام کانتورینگ معکوس آشنا کنیم. این سبک آرایش درست برعکس کانتورینگ معمولی است و در آن مناطق تیره صورت با مناطق هایلایت جایگزین می شوند و برعکس.

اگر دوست داری این شیوه و تکنیک جالب آرایش نوین صورت را روی چهره خود امتحان کنی، فیلم این سبک کانتورینگ معکوس را در ادامه ببین.

برای کانتورینگ معکوس که نوعی سبک آرایش نوین صورت است، باید کرم پودر کانتورینگ تیره را در بخش هایی که در شیوه کانتورینگ معمولی هایلایت می شوند، بزنی. ابتدا با استفاده از برس کانتورینگ، کرم پودر تیره را در مثلث زیر چشم ها، روی استخوان تیغه بینی، وسط پیشانی بین ابروها، پایین چانه و استخوان های فک در دو طرف صورت بمال.

"کانتورینگ صورت چیست و چگونه انجام می شود؟" را اینجا بخوانید.

برای این که این مناطق را بهتر تشخصیص بدهی، حتماً فیلم زیر را با دقت تماشا کن.

در مرحله بعد، سراغ هایلایتر برو و با استفاده از برس کانتورینگ مناسب، آن را در این مناطق بزن: دو طرف تیغه بینی، دو طرف پیشانی و در محل خط رویش موها، زیر استخوان های گونه در دو طرف صورت، قسمت وسط لب و دو طرف چانه.

برای تشخیص بهتر مناطق هایلایت به فیلم آموزشی ما دقت کن. حالا با استفاده از یک پد کانتورینگ، شروع به پخش کردن کرم پودر روی پوست صورت و محو کردن خطوط و مرز بین رنگ های تیره و روشن کن.

سپس می توانی آرایش معمولی چشم و لب های خود را اجرا کنی. از رژ لب دلخواه به همراه خط چشم و ریمل برای این کار استفاده کن.

بعد از این مرحله، کار تو تمام است! این آرایش نوین صورت را با روش کانتورینگ معکوس یاد بگیر و به ذهن بسپار تا در آرایش روزمره خود تنوع ایجاد کنی. با کمک این شیوه، هر روز یک سبک آرایش را تکرار نخواهی کرد و روزت را با یک سبک متنوع آرایش نوین صورت آغاز خواهی کرد.

آرایش نوین صورت به شیوه کانتورینگ معکوس

ین آرایش نوین صورت را با روش کانتورینگ معکوس یاد بگیر و به ذهن بسپار تا در آرایش روزمره خود تنوع ایجاد کنی. با کمک این شیوه، هر روز یک سبک آرایش را تکرار نخواهی کرد و روزت را با یک سبک متنوع آرایش نوین صورت آغاز خواهی کرد.
.

منبع : yasaman.com

آرایش جدید صورت با سبک کانتورینگ معکوس گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
تبلیغات